1. Kahpe Filmi (1979) Zerrin Doğan

  Kahpe Filmi (1979) Zerrin Doğan

  Kahpe (1979) yeşilçam erotik filmi, Zerrin Doğan filmlerinin hayranlarının sitemizde görmek istediği yapımlardan bir tanesiydi. Gelen istekler doğrultusunda filmin daha geniş ve sansürsüz sürümünü sizlere yeniden sunuyoruz. Film erotik komedi türünde olup başından sonuna kadar keyifle izleyebileceğiniz türden. Filmde Tevfik Şen, Gülten Gül, Ata Saka, Yüksel Gözen, Gülden Gül ve tabii ki de Zerrin Doğan gibi oyuncular yer almakta. Kahpe filminden(1979) biraz bahsedecek olursak; Zeynep(Zerrin Doğan) Avrupa eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye'ye döner.  Avrupa da gününü gün eden Zerrin, memleketine geldiğinde ise babasını kandırmak için kapalı bir kıyafet tercih eder. Aşırı şekilde kıskanç ve tutucu olan babasının gözüne girmeye çalışan Zeynep, babasının arkadaşının oğluyla da aslında sevgilidir. Bir akşam yemeğinde Zeynep'in babası kızıyla arkadaşının oğlunu el ele görünce çılgına döner. Ortalığı ayağa kaldıran baba, ceza olarak kızını ablasının yanına Şile'ye yollar. Bu Zeynep için aslında ceza değil adeta bir ödüldür. Şile'de ise ablasının kocası Ata Saka, ilerlemiş yaşına rağmen hizmetçilerle kırıştıran azgın bir adamdır. Daha ilk görüşte baldızını sıkıştırıp taciz bile eder. Zeynep yaşlı eniştesinin bu hareketlerini görmezden gelir hatta gülüp geçer. Valizini odaya koyduktan dakikalar sonra kendini güneşlenmek için sahile atan Zeynep, kumsalda güneşlenirken sevgilisi Tevfik'i hayal eder. Onunla olduğu dakikaları hayal ederken kendinden geçen genç kız, adeta erkeksizlikten kudurmuş gibi hareketler yapmaya başlar. Onun bu hareketlerini ise çapkın eniştesi uzaktan kayalıkların arkasından gizlice izliyordur. Zerrin Doğan ile Tevfik Şen'in kumsalda ki sevişme sahneleri bu dakikalarda gözünüzün pasını silecek. Zeynep'in babası da dürüst ve namuslu bir tablo çizse de, aslında o da sekreteriyle ofiste farklı seks fantezileri deniyordur. Yaşlı eniştenin kırıştırdığı hizmetçi Gülden Gül ise sahildeki balıkçıyla da birlikte olmaya başlamıştır. Balıkçının ağına ilerleyen günlerde Zeynep'te takılır ve ateşli kızımız bekaretini balıkçıya teslim eder. Peki ya sonra ? Tevfik ne yapacak ? Gülden Gül balıkçıyı paylaşacak mı? Bunların hepsini Kahpe filminin tamamını izledikten sonra göreceksiniz. Zerrin Doğan ve Gülden Gül'ün harika performanslarıyla Kahpe (1979) yeşilçam erotik filmi tek parça halinde izlemeniz için hazır iyi seyirler dileriz.
  5.9
  ( Toplamda 1025 oy verildi. )

   

Background
 • Kahpe Zerrin Doğan Yeşilçam Erotik Filmi

Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yasmine45 15 Kasım 2018 18:59:02

  Zerrin Egelilerden daha güzel ve seksi bir kadın bence. Keşke daha çok filmini yayınlasanız

 2. avatar
    Musti 8 Temmuz 2018 13:50:33

  Kaliteli site teşekkürler paylaşım için. Filmler az ama daha fazla olursa iyi olur.

 3. avatar
    Musti 8 Temmuz 2018 13:50:33

  Kaliteli site teşekkürler paylaşım için. Filmler az ama daha fazla olursa iyi olur.

 4. avatar
    Yasmine45 15 Kasım 2018 18:59:02

  Zerrin Egelilerden daha güzel ve seksi bir kadın bence. Keşke daha çok filmini yayınlasanız