1. Memnu Meyva – Seks Canavarını Yakalatan Kadın Zerrin Egeliler

  Memnu Meyva – Seks Canavarını Yakalatan Kadın Zerrin Egeliler

  Bir kaza sonucu cinsel organını kaybeden Nuri'ye ameliyatla başka bir penis monte edilir. Nuri'nin cinsel organının nasıl bir reaksiyon verdiğini görmek için Dr. Cemalettin Ne Çabuk İyi Ettin güzel hemşiresini görevlendirir. Bu doktorun ismini nasıl telafuz ettiğini filmin ilk dakikasında göreceksiniz. Lütfen filmi ileriye sardırmadan bu küçük komik sahneyi izleyin :) Bu arada Nuri karekterini ünlü oyuncu Hadi Çaman, hemşire rolünü ise yeşilçam erotik yıldızlarından Gülten Kaya oynuyor. Nuri ile hemşire Gülten yeni penisin test sürüşü için hastane odasında sevişmeye başlarlar. Hemşire bu göreve kendini adamışcasına o kadar istekli ve arzuludur ki görev aşığı olduğunu anlamamak elde değil. Nuri cinsel organının eroksiyona girmesiyle adeta coşar. Hemşirenin bir çırpıda külotunu çıkaran Nuri elleriyle de hemşirenin göğüslerini ve kalçalarını sert şekilde okşar. Hemşire senelerin vermiş olduğu azgınlıktan olsa gerek Nuri'ye dur diyemez. Nuri dakikalar geçtikçe yavaşlayacağına daha da hızlanır. Hastane karyolasında hemşirenin öpmedik yerini bırakmaz. Doktor Cemalettin kapıdan hemşiresiyle hastasının sevişmelerini izleyerek monte ettiği penisin çalışıp çalışmadığını da kontrol ediyordur. Doktor çalışmasının başarısının tadını çıkarırken ortaya istenmeyen bir yan etki çıkmıştır. Nuri artık durdurulamaz bir seks canavarı olmuştur. Sürekli seks yapmak istiyor önüne geçen dişiye diş bilemeye başlamıştır. Ve sonunda Nuri bir yolunu bulup hastaneden kaçar. Hastane yetkilileri polisi arayarak durum hakkında bilgi verir. Nuri artık memleketin genelinde aranan bir seks canavarıdır. Dul ve ateşli kadınlar onun ilk hedefleri haline gelmiştir. Bu güzel dul kadınlardan bir tanesi Zerrin Egeliler diğeri ise Karaca Kaan'dır. Bu dul kadınlar da Nuri'nin gazabından paylarına düşeni alacak mı almıyacak mı izleyip göreceğiz. Tabiki alıyordur da biz yinede bir bilinmeyenli sonuç yazalım dedik :) iyi seyirler arkadaşlar.
  5.9
  ( Toplamda 162 oy verildi. )

   

Background
 • Memnu Meyve Yeşilçam Erotik Filmi

Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Latif 5 Mayıs 2020 01:13:06
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Nasıl yani yaşıyormu

 2. avatar
    Melis 30 Temmuz 2018 15:50:01

  Evet yaşıyor

 3. avatar
    Karete Kit 21 Kasım 2017 01:27:14

  Zerrin Egeliler yaşıyor mu bileniniz var mı?

 4. avatar
    Karete Kit 21 Kasım 2017 01:27:14

  Zerrin Egeliler yaşıyor mu bileniniz var mı?