Douglas Smith

 1. The Bye Bye Man 1080p Türkçe Dublaj izle 2017 Korku Filmi
  Tüm Bilgiler
  The Bye Bye Man 1080p Türkçe Dublaj izle 2017 Korku Filmi Gerilim Filmleri, Korku Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2017 nin ilk korku filmlerinden olan The Bye Bye Man filminin konusu; Wisconsin’de üç üniversite öğrencisi beraber kalacakları bir ev kiralarlar. Bu ev eski ve bakımsız bir haldedir. İlerleyen günlerde ise evin içinde aksiyon dolu günler başlar. Evde tuhaf şeyler olmaya başlamıştır. Evde yaşayan üniversiteli gençler bu durumdan tedirgin olmaya başladıkça olaylar daha da ilginç bir hal almaya başlar. Bu olayların nasıl olduğundan çok kim tarafından yapıldığı önem kazanmıştır. Olaylar irdelenip arkasında kimlerin olduğu öğrenildiğinde ise üniversite öğrencileri the bye bye man isimli bir lanetin varlığından haberdar olurlar. The bye bye man ismi anıldığında ve düşünüldüğünde ortaya çıkan ve o kişileri etkisi altına alıp cinayetler işlemesine dahi sebep olan bir lanetin varlığıdır. Öğrenciler olan olaylardan kimseye bahsetmemek ve adını anmamak için çok çaba gösterselerde the bye bye man onları rahat bırakmaya hiçte niyetli değildir. Ailecek izlenilecek bir film olmadığı için çocukları ve korku filmlerinden tırsan arkadaşlarımızı başka odaya alalım ve sizleri the bye bye man filmiyle baş başa bırakalım iyi seyirler.The Bye Bye Man Türkçe Dublaj Filmini izlemeli miyim ?2017 yılında korku filmleri çok sayıda yapılsada ne yazık ki bunlardan başyapıt olacak olanı göremiyoruz. Bunlardan bir tanesi de the bye bye man filmi. 7 Temmuz 2017 de Türkiye'de gösterime giren film sinema salonlarında beklenilenden fazla ilgi gördü. Çoğu eleştirmenler film hakkında kötü yorumlarda bulunsalar da filmi internetten yada sinemada izleyenler o kadar da hayal kırıklığına uğramamış. Bunları tabi filme yapılan yorumlardan yola çıkarak söylüyoruz. Film 8 milyon dolar gibi bir bütçeyle çekilsede açılış haftasında 15 milyon dolara yakın gelir elde etti. Herhalde bu sinema severlerin korku gerilim filmlerine ne kadar hasret kaldıklarını gösteriyor. Açıkçası gerilim korku filmlerinde kalite çok düşük olduğu için filmin fragmanı ve tanıtımı iyi yapıldığı için bu kadar ilgi gördüğünü varsayıyoruz. The bye bye man filmi Amerika da 13 ocak 2017 de gösterime girdi. Ülkemizde ki gibi yaz ayını beklemedi. Amerikalılar filmi pek beğenmedi ama bizlerin beğendiği ve tavsiye ettiği kesin. Sinemalar sitesinden 7 ye yakın puan almış. Yorumların çoğu da hep beğenildiği yönünde. Lafı çok fazla uzatmadan sizleri the bye bye man filmiyle başbaşa bırakıyoruz iyi seyirler.
  • 2017
  • 720P
  • IMDb 5,1
  • 90
  • 1
  Bayan Sloane izle Türkçe Dublaj – 2016 Politik Gerilim
  Tüm Bilgiler
  Bayan Sloane izle Türkçe Dublaj – 2016 Politik Gerilim Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Bayan Sloane türkçe dublaj filmi bir kadının zekasının ve arzusuyla birleştiğinde neler yapabileceğinin adeta göstergesi. Film politik yada dram diye ilgi alanınıza girmiyorsa en azından bir şans vermeyi düşünün. Özellikle final sahnesiyle oyun tam isabet final yapan film Elizabeth rolündeki Jessica Chastain'in müthiş oyunculuğuyla zirve yapmış. Politik bir dünyanın içinde yükselmek için herşeyi yapabilecek olan bir kadının konu edinildiği, gerilimin çok yüksek olmadığı ama dramında fazla bulunmadığı bir yapım. 7.4 gibi bir imdb puanı ve 7,8 gibi sinemalar puanı alan film diğer film izleme sitelerinde de harika yorumlar almış.Bayan Sloane - Miss Sloane Türkçe Dublaj Filminin KonusuSiyasilerin arka plandaki aktif hayatlarında önemli bir role sahip olan Bayan Sloane çok hırslı ve zeki bir kadındır. Lobisi yüksektir ve rakipleri kendinden çekinmektedir. Ama sonunda dişli bir rakiple karşılaşır ve bu rakipten birşeyler almak ne kolay ne de ucuzdur. Yüksek meblağ ödemek zorunda olacak olan Bayan Sloane hırsı ve zekasıyla müthiş işlere imza atacaktır. Dedikoduların ve çıkarcıların kol gezdiği siyasi platformda oradan sıyrılmak için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Kazanmaktan bıkmayan ve zekasına güvenen Bayan Sloane filmin sonundaki mahkeme sahnesiyle herkesi kendine hayran bırakacak iyi seyirler.
  • 2016
  • 720P
  • IMDb 7,4
  • 42
  • 1
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.