Method Man

 1. Korkusuz 2 Filmi (Shaft – 2019)
  Tüm Bilgiler
  Korkusuz 2 Filmi (Shaft – 2019) 2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  MIT derecesinde siber güvenlik uzmanı olan John Shaft Jr., bir gün arkadaşının sır dolu ölümü üzerine olayı çözmek için babasının yardımına başvurur. JJ belki bir uzman olabilir, ancak hala babasının eğitimine ihtiyacı vardır. Uyuşturucu madde satıcılarının istilasına uğrayan Harlemde yaşananları çözmeye çalışan JJin FBI rozeti ile babasının dedektif ceketi sık sık birbiriyle çatışır. Aralarındaki çatışmanın bir diğer nedeni ise birbirlerinden uzun süre uzak kalmalarıdır.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 5.4
  • 494
  • 2
  İntikam Meleği Filmi (Peppermint 2018)
  Tüm Bilgiler
  İntikam Meleği Filmi (Peppermint 2018) 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  İntikam Meleği (Peppermint 2018) için Punisher'in, kadın bedeninde ruh bulmuş hali desek yanlış bir tanım yapmamış oluruz herhalde. Punisher, suçlulara karşı kendi adaletini sert bir şekilde uygulayan bir adamdı. İntikam Meleği filmi de bu şekilde benzer içeriğe sahip. Tabii ki bu tarz intikam filmi çekiyorsanız görsel efektler çok iyi olmalı. Bu filminde yönetmenliğini yapan Pierre Morel; Kır Zincirlerini, Suikastçi ve Taşıyıcı filmlerinin görüntü yönetmenliğini yapmış. Bu bilgi sizin için umarım yeterli olur. Filmizle88 üyeleri ve misafirleri için yaptığımız bu bilgilendirmeden sonra İntikam Meleği filminin konusuna geçelim.İntikam Meleği Filminin (Peppermint 2018) KonusuRiley North, mutlu bir evliliği olan genç bir annedir. Kocası ve kızının ölümüyle sonuçlanan bir gecenin sonunda kendisi de komaya girer. Uyandığında bunu yapanların cezasını çekmesi için adalet mücadelesi verir. Ailesini katledenlerin, bölgede sözü geçen kartel üyeleri olduğu aşikardır ama kimse bunu kanıtlamaya yanaşmaz. Cinayetin şahitleri ölüm tehditleriyle, davaya bakan devlet yetkilileri de rüşvet ile susturulmaktadır. Riley, sistemin farklı işlediğini ve parası olanların suçlu dahi olsa paçayı yırtacağını geçte olsa öğrenir. Eşini ve kızını öldürenlerin serbest bırakılması sonucu Riley ortadan kaybolur. Beş yıl boyunca kendini eğiten ve ailesinin intikamı için yeniden ayakları üzerinden duran Riley, geri döndüğünde kendi adaletini kendi sağlamaya başlar. Kokuşmuş düzende kim rol alıyorsa onları ortadan kaldırmadan durmaya da niyeti yoktur. İntikam Meleği filminin hikayesi de bu arkadaşlar. Filmizle88 olarak sizlere film hakkında en kapsamlı bilgileri sunmaya çalıştık. Bitti mi peki ? Hayır bitmedi. Aşağıda film hakkında diğer bilgiler de yer almakta. İlginizi çekerse mi bilmiyoruz ama 1 dakikadan kısa bir sürede okuyacağınıza eminiz.İntikam Meleği Filmi Hakkında Diğer Bilgiler Filmin Türkiye gösterim tarihi 21 Eylül 2018. Film için harcanan tahmini bütçe 25,000,000 $ Açılış haftasında ve toplamda elde ettiği A.B.D gişe geliri  sırayla 13,423,255 $ ve 35,418,723 $ Filmin yapımcıları olan Tom Rosenberg ve Gary Lucchesi'nin daha önce birlikte çalıştığı filmlerden bir kaçı ise şöyle; Karanlıklar Ülkesi, Karanlıklar Ülkesi Evrim, Tetikçi,  Milyonluk Bebek ve Kadın Aklı Erkek Aklı. Filmizle88 ekibinin İntikam Meleği filmi hakkında aktaracakları bu kadar. Buraya kadar okuyup bize katlanan herkese teşekkürler.
  • 2018
  • Hong Kong
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  • 449
  • 2
  Süper Ot Türkçe Dublaj izle En İyi Komedi Filmlerinden
  Tüm Bilgiler
  Süper Ot Türkçe Dublaj izle En İyi Komedi Filmlerinden Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Süper ot eğlenceli ama kesinlikle ailenizle izleyemeyeceğiniz türkçe dublaj kaliteli bir komedi filmi. İki siyahi genç denedikleri bir uyuşturucu otun zekalarını ileri derecede arttırdıklarını görürler. Otu içince zekaları artan iki kafadar bu otun etkisini okul hayatlarına dökmeye denerler. Otu çektikten sonra Harvard üniversitesini kazanan iki kafadar artık saygı gören çok zeki iki öğrencidir. Fakat otun etkisi azalmaya başladıkça normal zekalarına geri dönerler ve işler sarpa sarar. Eğlenceli dakikaların tavan yaptığı süper ot tek parça izleme alternatifleriyle sizleri bekliyor iyi seyirler dileriz.Süper Ot Türkçe Dublaj Filmi Hakkında Diğer BilgilerSüper ot filmini izlemediyseniz gerçekten kaliteli bir komedi filmi izlememişsiniz demektir. Bu bizim şahsi fikrimiz değil diğer sitelere yapılan yorumlardan çıkardığımız sonuç. Süper ot gerçekten eğlenceli vakit geçirebileceğiniz filmlerden bir tanesi. Başta söyleyelim film ailecek izlenebilecek bir film değil. Çocuklarınıza da izletmenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Çünkü uyuşturucu madde kullanımına özendirebilir. Uyuşturucunun etkisinin ve sonuçlarının bataklık olduğunu bilsekte filmde geçici süreliğine kullanılan otun etkilerinin güzelliğinden bahsediliyor. Bu da genç arkadaşlarımızın kafasını karıştırabilir. Dünyada hiçbir otun zihni açtığını falan görülmemiştir. Aksine beyine verdiği zararlar test edip onaylanmıştır. Film 2001 yılında gösterime girsede o zamanlar sinemaya pek gidemeyen bizler gibi gençler cd satış dükkanlarından kiraladıkları süper ot filmini arkadaşlar arasında elden ele dolaştırdı. Film efsanevi şekilde dilden dile yayıldı. Filmde efsanevi replikler var ve ırkçılığa harika göndermeler yapıyor. Özellikle öğretmenlerine "Hey dostum hocamız bir zenci!" repliği harika. O surat ifadeleri ve vermiş oldukları ani tepkiler filmin izlenirliğini arttırıyor. Oyunculuklarına asla laf edemeyeceğimiz Method Man ve Redman filmde harika performans sergiliyorlar. Birde filmde eğer dikkatli bakarsanız Türkiye bayrağının odada asılı olduğunu göreceksiniz. Bir de Jamaika bayrağı var tabi. Bu ikisini nasıl yan yana getirmişler bizde anlamadık. Eğer keyfinize düşkünseniz ve ot içen birinin tepkilerini uzaktan takip ettiyseniz filmin anlaşılırlığı daha da çok artıyor. Süper ot filminin yönetmenliğini Jesse Dylan yapmakta. Yönetmenin diğer filmi de Amerikan Pastası Düğün. Yönetmen komedi filmlerinde ki başarısını devam ettirdimi orası sizin takdirinize kalmış. Filmin yazarlığını ise Dustin Abraham yapmış. Senarist genellikle böyle filmlerin senaryosunda yer almıyor ama bu kadar kaliteli film çıkardığına göre keşke devamını getirseydi. Ünlü senarist CSI:Las Vegas dizisi, hayat kumarı ve kanıt peşinde gibi polisiye filmlerin senaryosunda katkıda bulunmuş. Bu şekilde ciddi yapımlarda yazarlık görevi yapan senaristin süper ot gibi bir film ortaya çıkarması baya ilginç. Süper ot filmi hakkında sizlere aktaracaklarımız bu kadar. Umarım filmi beğenirsiniz ve iddialı başlığımız boşa gitmez.
  • 2001
  • 720P
  • IMDb 7,7
  • 167
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.