Shim Eun-kyung

 1. Fabricated City (Modified) Filmi 2017
  Tüm Bilgiler
  Fabricated City (Modified) Filmi 2017 Aksiyon Filmleri, Güney Kore Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Güney Kore sinemasının başarılı aksiyon ve suç filmlerinden bir tanesi olan Fabricated City (2017) diğer adıyla Modified ile karşınızdayız. Senaryolarıyla A.B.D sinemasına kafa tutan Güney Kore filmleri her geçen gün kalitesini arttırmaya devam ediyor. Güzel senaryosu ve aksiyon sahnelerinin akıcılığından dolayı izleyenlerin beğenisini kazanan Fabricated City (Modified), gerçek hayatta işsiz ama sanal dünyada belirli bir konumda rol alan bir gencin üzerine yıkılan cinayeti ve sonrasında olan gelişmeleri konu alıyor. Kwon Yoo, gerçekte hayatta istediklerini elde edemeyen işsiz bir gençtir. Ama sanal dünyada ise onun konumu çok farklıdır. Bir liderdir ve yaptıklarıyla saygı görmektedir. Ama genç adamın hayatı üzerine kalan bir cinayetle adeta cehenneme dönüşür. İşlemediği bir suçtan ötürü hayatını hapishanede yatarak geçirmek istemeyen Kwon Yoo, olayın perde arkasında neler olup bittiğini çözmek için Hacker arkadaşı Yeo Wool'dan yardım ister. İşin iç yüzü ortaya çıktıkça Kwon Yoo aslında ne kadar büyük bir belanın içinde olduğunu anlar. Bakalım genç adam üzerine yıkılan bu cinayetten kendini aklayabilecek mi? Özellikle Güney Kore filmleri seven izleyicilerimizin beğeneceğini düşündüğümüz Fabricated City (Modified), beş adet türkçe altyazılı video alternatifleriyle izlemeniz için hazır iyi seyirler dileriz. Fabricated City (Modified) Filmi Hakkında Bazı Bilgiler Filmin Güney Kore gösterim tarihi 9 Şubat 2017 A.B.D gösterim tarihi 24 Şubat 2017 A.B.D açılış haftası elde edilen gelir 25 bin dolar civarı 1 Aylık A.B.D sinemalarındaki gösterimden elde edilen gelir 100 bin dolar. Fabricated City (Modified) Filmine Yapılan Bazı Yorumlar Şu anki gençlerimizin düştüğü ortamı konu alan enfes bir yapım izleyin bence. Filmdeki kurguya bayıldım. Müthiş senaryo mutlaka izleyin. Ji Chang-wook için izledim ve hiçççç pişman değilim. Resmen bir kez daha aşık oldum. Kore sineması aldı başını gidiyor. Adamlarda ki bütçe Amerika bütçesi olsa neler yapacaklar. Aksiyon ve görsel efektlere resmen hayran kaldım. Mutlaka izlemeniz gereken bir yapım.
  • 2017
  • Güney Kore
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 158
  • 1
  Zombi Ekspresi izle – En iyi Zombi Filmlerinden
  Tüm Bilgiler
  Zombi Ekspresi izle – En iyi Zombi Filmlerinden Gerilim Filmleri, Güney Kore Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Başlık çok iddalı oldu ama gerçekten bu övgüyü sonuna kadar hak eden bir film. Zombi ekspresi diğer adıyla Train to busan, imdb ye göre ise Busanhaeng filmi 7.5 gibi kayda değer bir oylama puanı almış. Gerilim korku filmleri çoğunlukla düşük puan alırlar. Yaratıcılık, makyaj, konu vs gibi birçok etken filme verilen puanları etkilediğinden korku gerilim filmleri de bu kriterlerin çoğunda geri kalır. Zaten belli başlı gerilim korku filmi say deseniz klasik halka,otel,korku kapanı vs şeklinde efsanevi yapımları sayarız. Bu film ise yabancı ve yerli film eleştiri sitelerinde harika yorumlar almış. Tabi biz bunlarla yetinmiyoruz ve film izle sitelerinde ki yorumları da gözönüne alarak sizlere filmleri sunuyoruz. Zombi ekspresi de tam böyle bir film. Filme yapılan on yorumdan dokuzu çok olumlu birisi normal demiş. Kore yapımı bu güzel film gerçekten zombi filmi sevenlerin çok ama çok hoşuna gidecek. Zombi ekpresi filmini izlediğinizde bize hak vereceksiniz. Amerikan yapımı klasik zombi filmlerinden farklı olarak filmde dram ağırlıklı sahneler de var. Kore yapımı bu filmin amerikan versiyonu çekilirse hiç şaşırmayın. Size tavsiyemiz fazla vakit kaybetmeden türkçe dublaj ve altyazılı video alternatiflerden istediğinizi seçerek Zombi Ekspresi filmini direk izleyin iyi seyirler dileriz.
  • 2016
  • Güney Kore
  • 1080P
  • IMDb 7,5
  • 313
  • 5
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.