ÖNEMLİ!Videoyu başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız video başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Diora Baird Erotik Senaryo Türkçe Altyazılı

  Eski model ve oyuncu olan Diora Baird bu videoda sizlere oyunculuk yeteneğini gösterecek. Elindeki senaryoyu önce hayranlarına okuyan Diora daha sonra o sahneyi hayranlarına canlandırmaya çalışıyor.  Senaryoda sekreterlik işi için Bay Higgins isimli bir adamı ikna etmeye çalışan sarışın güzelin ikna kabiliyeti videonun sonlarına doğru iyice artıyor. İşi alabilmek için Bay Higgins'e ufak bir striptiz gösterisi yapan Diora Baird'in sekreterlik için yeterli olup olmadığına videoyu izledikten sonra artık siz karar verirsiniz. :) 2005 ve 2006'lı yıllarda popüler erkek dergilerinde yapılan ankette en seksi 100 kadın listesinde kendine yer bulan Diora Baird'in bu videosu umarım beğeninizi kazanır.

  Diora Baird erotik video

  Büyük memeli sarışın milf

  Diora Baird striptiz videosu

  +18 video striptiz Diora Baird

  Türkçe altyazılı striptiz +18 Diora Baird

   
    Kategori:
100%
  4
  0
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.