Yerli Erotik Film Bölümü
Mahallenin Dilberi Yerli Erotik Film
Tüm Bilgiler
Mahallenin Dilberi Yerli Erotik Film Yerli Erotik Filmler 
Türkçe Dublaj
Mahallenin Dilberi isimli film 2000'li yıllarda yeniden hareketlenen ve piyasaya sürülen <a href="https://filmizle88.net/yerli-erotik-film/">+18 Türk seks filmleri</a>nden bir tanesidir. Oyuncu kadrosu; Ayşegül Solmaz, Devran İnan, Aziz İncemeriç, Evren T. Oğlu, Tolga Coşar ve Mehmet Varol'dan oluşmaktadır. Film düşük bütçeyle çekilmesine rağmen günümüzde hala belirli bir izleyici kitlesine sahip. Kamera arkasında filmde yer alan bazı oyuncuların görev yapmıştır. Oyuncu kadrosunda yer alan Evren T.Oğlu kamera, set ve ışık görevinde Mehmet Varol bulunmuştur. Filmin yönetmeliğini ise Kadir Akgün yapmıştır. 1 saat 15 dakika süren filmde bol bol erotik içerikli sahne ile karşılaşacaksınız. Tüm filmizle88 ziyaretçi ve üyelerine keyifli seyirler dileriz.
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 240
 • 0
Baldız Baldan Tatlı (Yerli +18 Film)
Tüm Bilgiler
Baldız Baldan Tatlı (Yerli +18 Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Baldız Baldan Tatlıdır yerli erotik filmi, sevgilisinin kendisini oyalamasından sıkılan genç bir kızın ablasının yanına gitmesiyle gelişen olayları konu alıyor. Damla Akarsu, Mustafa Taşçı, Reyhan Güleryüz ve Kadir Kök'ün rol aldığı <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">Türk erotik film</a>inin konusu ise; Damla ve Mustafa birbirini seven iki gençtir. Genç çift her ne kadar birbirlerini sevse de maddi sıkıntılar ve Mustafa'nın okulu evlenmelerine engel olmaktadır. Damla, Mustafa'nın kendisini oyaladığını düşüncesine kapılınca ablasının yanına gitme kararı alır. Ablası Reyhan ise İstanbul'da genç olmanın sefasını sürmektedir. Sevgilisi Kadir ile barlarda ve diskolarda eğlencenin peşinde koşan Reyhan, kız kardeşinin kendisinin yanına geleceği haberini alınca  panikler. Çünkü ailesi onu Kadir ile evli bilmektedir. Aynı evi paylaşan Reyhan ve Kadir geçici süreliğine evli çift rolü yapmanın çok zor olmayacağını düşünürler. Ama Damla'nın eve gelmesiyle evde dolan seks entrikaları her şeyin altüst olmasına neden olacaktır. Baldız Baldan Tatlı isimli <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/" title="yerli erotik" target="_blank">yerli erotik</a> filmi hakkında sizlere aktaracaklarımız bu kadar. Çok yakında yeni +18 Türk filmleriyle karşınızda olacağız iyi seyirler dileriz.
 • 2002
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 5.218
 • 3
Karım ve Aşkları (+18 Yerli Erotik)
Tüm Bilgiler
Karım ve Aşkları (+18 Yerli Erotik) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Karım ve Aşkları, 2001 yapımı olarak tahmin ettiğimiz yerli erotik filmlerden bir tanesi olup, başrol kadın oyuncuları olarak Sibel Metin ve Sevinç Koşar'ı görmekteyiz. Film, dünya görüşü olarak uç noktada olan bir adamın karısıyla olan tuhaf ilişkisini konu alıyor. Film senaryo olarak yine yerlerde arkadaşlar. Oyunculuklardan da ne yazık ki bahsedemiyoruz çünkü konuşma diyalog çok yok direk mevzuya girmişler. Bol bol sevişme sahnesi izleyeceksiniz. <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">Yerli erotik film</a> tutkunlarının film hakkında ki yorumlarını merakla bekliyoruz. Tüm üyelerimize ve misafirlerimize iyi seyirler dileriz.
 • 2001
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 4.772
 • 1
Kızım Evden Kaçtı (+18 Yerli Erotik)
Tüm Bilgiler
Kızım Evden Kaçtı (+18 Yerli Erotik) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Kızım Evden Kaçtı isimli yerli erotik film, ünlü olmak için evinden kaçan ve bataklığa saplanan genç bir kızın hikayesini konu alıyor. Aslında filmin orijinal halinin şimdi izleyeceğiniz video olduğunu düşünmüyoruz. Çünkü filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerle, filmde yer alan <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a> oyuncular birbirinden farklı. Film normal akışında devam ederken karşımıza aniden seks yapan çiftler çıkıyor. Şöyle izah edelim; genç bir kız televizyonlarda seyrettiği mankenler kadar güzel olduğunu ve ünlü olmak için onlardan bir eksiği olmadığını düşünür. Bunun için evden kaçar ve çok fazla sürmeden kendisini İstanbul'un bataklığında bulur. Eve dönmek için ise artık çok geçtir çünkü alkolik babasının kendisini yaşatmayacağını bilir. Anne ise sarhoş koca ve evlat hasretiyle yanıp tutuşurken tesadüf eseri kızını bulur. Film bu şekilde bir akışa sahipken araya başka filmden alınan <del>seks sahneleri</del>nin girdiğini görüyoruz. Bakalım siz filmi nasıl bulacaksınız?   <h2><span style="color: #ff6600;">Kızım Evden Kaçtı Türk Erotik Filmi Hakkında</span></h2><ul> <li>Filmin orijinal versiyonunda bu şekilde <strong>seks sahneleri</strong> kesinlikle yer almamaktadır.</li> <li>Birkaç <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">Türk erotik film</a> sahnesi, filmin aralarına serpiştirilerek evden kaçan kızların düştüğü fuhuş batağı konu edinilmeye çalışılmış.</li> <li>Filmde yer alan +18 sahneler kesinlikle porno içeriğe sahip değildir. Aşırıya kaçan <em>seks sahneleri</em> sansürlenerek videodan çıkartılmıştır.</li> <li>İlk montaj sahnesi filmin 9. dakikasına yakın ortaya çıkıyor. Aniden ortaya çıkan ve filmde yer almayan üç kişi, önce <strong>grup seks</strong> girişiminde bulunuyor daha sonra ise iki kişi olarak sekse kaldıkları yerden devam ediyorlar.</li> <li><span style="color: #ff6600;">Filmizle88</span> olarak <strong>Kızım Evden Kaçtı</strong> isimli <del><strong>yerli erotik</strong></del> filmi hakkında sizlere aktaracaklarımız bu kadar. Daha kaliteli senaryo ve oyunculuk içeren Türk yapımı +18 filmler izlemek istiyorsanız sitemizde bulunan <a href="https://www.filmizle88.net/yesilcam-erotik/" title="Yeşilçam Erotik" target="_blank">Yeşilçam Erotik</a> kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Film istekleriniz ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.</li></ul>
 • 2001
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 4.482
 • 0
Köylü Kızı İstanbul’Da (+18 Yerli Erotik Film)
Tüm Bilgiler
Köylü Kızı İstanbul’Da (+18 Yerli Erotik Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Köylü Kızı İstanbul'da, 2000 yapımı yerli erotik filmi olup başrolünde ünlü seks kraliçelerinden Yasemin Ünlü oynamakta. Ünlü bir bestekarın zamanla popülaritesini yitirmesiyle etrafında gelişen olayları konu alan film, cüretkar sahnelerin bolluğuyla dikkat çekiyor. 2000 yılında çekimleri tamamlanan <em>Köylü Kızı İstanbul'da</em> isimli <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">türk erotik filmi</a>nin en çok dikkat çeken ismi ise tabii ki <strong><span style="color: #ff6600;">Yasemin Ünlü</span></strong>. 2000'li yıllarda çektiği <strong>+18 yerli filmler</strong>le adından sıkça söz ettiren oyuncu, şu zaman olmasına rağmen hala belirli bir hayran kitlesine sahip. Oynadığı filmlerde sevişme sahnelerinin hakkını fazlasıyla vermesi bu hayran kitlesinin boşuna oluşmadığının bir kanıtı olsa gerek. <h2><span style="color: #ff6600;">Köylü Kızı İstanbul'Da Yerli Erotik Filminin Konusu</span></h2>Ünlü bestekar Orhan, zamana ayak uydurmada geç kalmıştır. Yeni tarz pop müzik sanatçılarına beste yapamayan Orhan, gün geçtikçe popülaritesini yitirince bazı sorunlar baş göstermeye başlar. Bu sorunların başında ise karısı ile olan cinsel sorunlar gelmektedir. Genç ve güzel karısı <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/yasemin-unlu-filmleri/">Yasemin Ünlü</a>, artık kendisiyle ilgilenmeyen ve cinsel fantezilerini gerçekleştirmeyen kocasının bu durumundan oldukça rahatsızdır. Bitmek bilmeyen seks isteğini dizginlemekte zorluk çeken ev sahibesi gözünü evin bahçıvanına diker. Evin uşağı da ne kadar bu iş için istekli olsa da eline bir şey geçmeyecektir. Köyden getirdikleri kızları da hizmetçi olarak kullanan ev sahibeleri, ilerleyen günlerde onları da seks fantezilerinin bir parçası olarak kullanmaya başlarlar. Gizli <em>grup seks</em> partilerinin düzenlendiği, bahçıvan ve uşakla cinsel dürtülerin dizginlendiği bu <strong><span style="color: #ff6600;"><a style="color: #ff6600;" href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a></span></strong> film, tek parça halinde <strong>Filmizle88</strong>'de sizi bekliyor. Burcu Öz ve Semra Kürkçü gibi bayan oyuncularında yer aldığı bu +18 türk filmini sitemizde ücretsiz izleyebilirsiniz. Sadece bu değil sitemizde yer alan tüm filmleri izlemek ücretsizdir. <strong>Filmizle88</strong>'e ücretsiz üye olup ayrıcalıklardan faydalanmayı unutmayın.
 • 2000
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 5.094
 • 0
Köylü Kızı (+18 Yerli Film)
Tüm Bilgiler
Köylü Kızı (+18 Yerli Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Köylü Kızı yerli erotik filmi, Çoban Ömer ile Halime'nin birbirlerin olan aşklarını ve onlara engel olmaya çalışanların hikayesini konu alıyor. Filmde Yasemin Ünlü, Sevgi Bayraktar, Reyhan Karacam ve Filiz Akbulut gibi 2000'li yılların erotik yıldızları rol almakta. Köylü Kızı filmi, daha önce izlediğiniz 2000'li yılların +18 filmlerine göre senaryo olarak daha kaliteli. En azından bir mekanda yada bir evin içinde entrikalar dönmüyor. Bir köy yerinde yaşayan çoban ile onun sevdiğinin aşk hikayesi erotizm katılarak anlatılmış. Başrolde ki köylü kızını canlandıran kişi Yasemin Ünlü değil öncelikle onu belirtelim. Köy Ağasının karısını canlandıran sex kraliçemiz yine entrikaların kadını olmayı başarmış.  Ne demek istediğimizi geniş konu özetini okuduğunuzda anlayacaksınız. <em>Filmizle88</em> ekibi olarak her filmde olduğu gibi Köylü Kızı isimli bu <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">türk erotik</a> filminin de konusundan sizlere ayrıntılı şekilde bahsedelim.<h2><span style="color: #ff6600;"><strong>Köylü Kızı Yerli Erotik Filminin Konusu</strong></span></h2>Ömer ve Halime birbirlerine aşık iki gençtir. Ömer, köyün çobanıdır ve başlık parasını biriktirerek Halime'yi almayı hayal etmektedir. Halime ise sevdiği adamla evlenebilmek için gün saymaktadır. Genç aşıklar fırsat buldukça köyün kuytu köşelerinde beraber olurlar. Evlenecekleri günü iple çeken aşıklar başlarına geleceklerden tamamen habersizdir. Bekir Ağanın karısı (<a href="https://www.filmizle88.net/etiket/yasemin-unlu-filmleri/">Yasemin Ünlü</a>) bir gün çeşme başında Halime'yi görür. Genç ve güzel oluşu onun kafasındaki şeytani planlar için gayet idealdir. Kocası yani ağaya, kendisinin üzerine kuma getirmesinde sakınca olmadığını hatta bunun için en ideal kızın Halime olduğunu söyler. Bekir Ağa bu teklife deyim yerindeyse mest olur. Halime'nin babası Veli'yi çağırır ve kızı ister. Sonrasında olacaklar ise tam bir entrika silsilesi. Peki Bekir Ağanın karısının bu işten çıkarı ne? Kocasının yeni karısıyla ilgilenip kendisini boşlaması ve kendisinin de sevgilisiyle rahatça öpüşüp koklaşması diyebiliriz. Kocasını aldatan şeytani kadın rolünde izleyeceğimiz Yasemin Ünlü, otlar arasında sevgilisiyle seks yaparken sizleri yine kendine hayran bırakacak. Köylü kızını canlandıran <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/sevgi-bayraktar-filmleri/">Sevgi Bayraktar</a>'ın da +18 sahnelerinin beğeninizi kazanacağını düşünüyoruz. Özellikle Çoban Ömer ile <em>samanlıkta seviş</em>irken bayağı iyi iş çıkarmış. Olayın kahramanlarından Bekir Ağa da uçkuruna düşkün bir karakter. Köyün ormanlık alanında rakı içerek keyif yaparken, karşısında ki köylü kadına da striptiz yaptıracak zevke sahip. O sahne de kendi karısını aldatırken, karısı Yasemin Ünlü'de otların arasında sevgilisiyle birlikte olup onu aldatıyor. Köy yerinde geçen bu hikayeyi umarım beğenirsiniz. Sitemiz <strong>Filmizle88</strong>, özel afişlerle ve konu özetleriyle sizlere en iyisini sunmaya devam edecek iyi seyirler.
 • 2000
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 6.578
 • 3
Gir Şu Gardıroba (+18 Yerli Film)
Tüm Bilgiler
Gir Şu Gardıroba (+18 Yerli Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Dilek Erkoçak, Elif Yılmazol ve Suzan Araklı'nın rol aldığı yeni yerli erotik filmimiz Gir Şu Gardıroba, cesur sahneleri ve ilginç senaryosuyla umarım güzel vakit geçirmenizi sağlar. Bir saat sürecek olan bu <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik film</a>imiz, birbirlerine karşı dürüst olmayı hiç beceremeyen evli bir çiftin seks maceralarını konu almakta. Ali karısı Fatma'nın, geceleri klasik başım ağrıyor bahanesini sürerek kendisinden kaçmasına son vermeye kararlıdır. Fatma (<a href="https://www.filmizle88.net/etiket/dilek-erkocak-filmleri/"><em>Dilek Erkoçak</em></a>) ise konu açıldığında bu durumu konuşmak yerine olayı paraya getirir. Fatma bir miktar paraya ihtiyacı olduğunu ve bu parayı kendisine sorgusuz sualsiz verirse geceleri yatakta istediği gibi bir kadın olacağını söyler. Ali biraz düşündükten sonra bu parayı eşine vermeyi kabul eder. Ali evden çıktıktan hemen sonra dışarıda bekleyen Bekir hemen içeriye girer. Fatma ile Bekir oturma odasında fantezilerini gerçekleştirirken aniden zil çalar. Gelen Ali'dir ve karısı Fatma'nın evde tek başına yalnız kalmasını istemiyordur. Fatma ilk başta panikler ama daha sonra Bekir'i yatak odasında ki gardıroba gizler. Gardıropta pısırık şekilde bekleyen Bekir bir kaç dakika sonra Ali'nin eve bir kadın attığına şahit olur. Bu şoku atlatamadan kapının zili bir kez daha çalar. Ali' de seviştiği Suzan'ı panik halinde Gardıroba saklar. Gelen Ali'nin diğer dostu olan Elif'tir (<em>Elif Yılmazol</em>). Bundan sonra olanlar ise tamamen arap saçı desek yeridir. O gardıroba Elif de girecek mi diye kafanızda soru işareti varsa evet arkadaşlar o da girecek. Bekir gardıroba giren kızlarla da tek tek ilgilenecek ona da emin olabilirsiniz. Filmin sonu ise ters köşe diye tabir ettiğimiz şekilde bitirilmek istenmiş. Kim bilir belki daha iyi olanaklara sahip olsalar daha kaliteli işler çıkarabilirlerdi. Gir Şu Gardıroba isimli <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">türk erotik filmi</a> hakkında aktaracaklarımız bu kadar. Ulaşabildiğimiz tüm yerli erotik filmleri filmizle88 ekibi olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sitemizi sürekli takip etmeyi ve tavsiye etmeyi unutmayın iyi seyirler dileriz.
 • 2005
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 5.340
 • 4
Kötü Kızlar (+18 Yerli Film)
Tüm Bilgiler
Kötü Kızlar (+18 Yerli Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Kötü Kızlar yerli erotik filmi, üç üniversite öğrencisi kızın bekar evlerinde dönen entrikaları konu alıyor. Bu sefer senaryo ve oyunculuk olarak biraz daha iyi bir film izleyeceksiniz. Ayrıca başrol kadın oyuncuların da birçok yerli erotik yıldızlara nazaran daha güzel olduklarını söyleyebiliriz. Dilek Erkoçak, Elif Yılmazol, Almula İyiyüce, Tolga Özenceci, Murat Çakarol ve Adnan Çeken filmde yer alan oyuncular. Kameramanlığını Mert Zengin'in yaptığı filmin müzik, senaryo ve yönetmenlik görevlerini de Aygün Kahraman tek başına üstlenmiş. <strong>Kötü Kızlar</strong> <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a> filminin konusu ise: Dilek, Elif ve Almula üniversitelerinde okudukları bölümü bitirmekte zorluk çekiyorlardır. Üstelik bunların üstüne maddi sıkıntılarda başlamıştır. Bakkala, kuaföre ve diğer yerlere olan borçların da günü gelince kızlar iyice daralır. Paraları barda erkeklerle birlikte yiyen kızlar para bulmak için toplantı yaptıklarında ise ortaya Dilek'den ahlaksız bir teklif atılır. Fikir borçlu oldukları kişilerle birlikte olarak para mevzusunu bir süreliğine çözüm getirmektir. Almula bu fikire sıcak baksa da Elif sevgilisi Erkan'la ciddi beraberliklerini bozmamak için hayır cevabını verir. Ama bir şekilde beyaz eşyacıya olan borcu Elif ödeyecektir. Dilek bakkalla, Almula' da kuaför Tarık ile aynı gün birlikte olmak için anlaşırlar. Elif sevgilisi Erkan'dan borç para alarak parayı karşılar. Tabii bu iyiliğini karşılıksız bırakmaz ve Erkan'a o gün harika bir seks yaşatır. Diğer odalarda ise durumlar pek farklı değildir. Dilek, bakkala olan borcunu fazlasıyla veriyordur. Bakkalda olup bitenden gayet memnundur tabii ki. Almula ise kuaförün aklını başından çoktan almıştır. Kötü Kızlar <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">türk erotik filmi</a> bu sahnelerle son bulmuyor. Elif'in sevgilisi Erkan sürpriz işlerin peşinde. Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederiz. Senaristin bakkal ve kuaför fantezilerinin yanına ihanet temasını da eklemesi sizin bol bol <em>sevişme sahnesi</em> izlemenizi sağlamış. <strong>Kötü Kızlar yerli erotik</strong> filmi hakkında aktaracaklarımız bu kadar. <strong>Filmizle88</strong> olarak sizlere film özetlerini en iyi şekilde aktarmaya devam edeceğiz iyi seyirler dileriz.
 • 2005
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 5.137
 • 4
Arkadaş Aşkı (+18 Yerli Film)
Tüm Bilgiler
Arkadaş Aşkı (+18 Yerli Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Amatör <em>yerli erotik film</em>lere "Arkadaş Aşkı" isimli filmle devam ediyoruz. Köy yerinde geçen film, kocasını onun en yakın arkadaşıyla aldatan ahlaksız bir kadının seks hikayelerini konu almakta. Filmin +18 sahneler içerdiğini, belli bir yaşın altındakilerin bu videoyu izlemesinin sakıncalı ve yasak olduğunu belirttikten sonra  Arkadaş Aşkı'nın geniş özetine geçebiliriz. Ali ve Rasim köy yerinde zamanlarını okey oynamakla geçiren iki samimi arkadaştır. Yine kahvede geçirdikleri bir günün sonunda Ali, arkadaşı ve eşi Ayşe'yi kendilerine akşam çayına davet eder. Akşam sohbet ve çay olayından sonra Ali arkadaşı Rasim'e geceyi kendilerinde geçirmesi için ısrar eder. Gece olup herkes odasına geçtiğinde Ali ilk iş olarak Emine'ye yanaşır. Emine onunla birlikte olmak için çok niyetli olmasa da gece Ali'nin istediği gibi biter. Çift gece birlikte olurken onları kapı arasından dikizleyen gözlerden de habersizlerdir. Rasim'de yaptığı şerefsizlik yani dikizleme görevini bitirdikten sonra eşi Ayşe'ye sokulur. Sabah yine işsiz arkadaşlar kahvede toplanıp okey oynarken Rasim oyundan bahane bulup kalkar ve soluğu Ali'nin evinde alır. Ayşe eşinin evde olmadığını söylediğinde Rasim'in asıl amacı ortaya çıkar. Emine'ye aşık olmuştur ve en yakın arkadaşının eşiyle birlikte olmak ister. Emine ilk başlarda dirense de sonradan kendini Rasim'in kollarına bırakır. Daha sonra ne mi oluyor ? Bunları da izleyip göreceksiniz arkadaşlar. <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">Türk erotik filmler</a>in tutkunları bu filmi yine bir çırpıda bitirecek buna eminiz. Filmin adını aslında Namus Düşmanı koymak istedik ama orijinalliğini bozmayalım istedik. Filmde izleyeceğiniz türk erotik güzellerde şimdiye kadar eklediğimiz <strong>yerli erotik</strong> film kategorisinde ki en güzel fiziğe sahip kızlar diyebiliriz. Zaten filmin senaryosu ve oyunculukları artık bizden daha iyi biliyorsunuz. Tam bir fiyasko. Ama bu filmlerinde erotik sahneleri için de izlendiğini düşünürsek bu sefer iyi bir film seyredeceksiniz gibi duruyor. Filmin oyuncu bilgilerine bu sefer ulaşamadık. O yüzden oyuncu bilgilendirmesini bu sefer es geçiyoruz. <em>Filmizle88</em> ekibi olarak <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a> filmlerin yayınlamaya iyi yada kötü demeden devam edeceğiz. Sizlerde izlediğiniz filmlere en azından yorum bırakarak bizlere teşekkür edebilirsiniz. Yorum yapmaya üşenen arkadaşlar üst tarafta bulunan iki adet film oylamasına katılması bizim için kafi. Bu arada sitemize 10 saniyede üye olabilirsiniz mail onayı gerekmemekte. Üye olduğunuzda bir filmi dilerseniz favorinize ekleyip tekrar tekrar izleyebilir, dilerseniz de sonra izle diyerek istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Bu kadar laf kalabalığını okuyan tüm arkadaşlara <em>Filmizle88</em> olarak teşekkür ederiz iyi seyirler arkadaşlar.
 • 2003
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 5.688
 • 3
Otostopçu Kızlar (+18 Yerli Film)
Tüm Bilgiler
Otostopçu Kızlar (+18 Yerli Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Otostopçu Kızlar isimli yerli erotik filmini, tek parça halindeki 3 farklı alternatiften izleyebilirsiniz. Filmin görüntü kalitesi ne yazık ki çok iyi olmayıp, daha iyi görüntü kalitesine ulaşıldığında ilk filmizle88 den izleyebileceğinizi belirtelim. 2001 yapımı olan film yine birbirinden müstehcen sahnelerle beğeninizi kazanacak. Filmin 18 yaşından küçükler için uygun olmadığı uyarısını yaptıktan sonra <span style="color: #ff6600;"><strong>Otostopçu Kızlar</strong></span> isimli <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">Türk erotik film</a>imizin konusuna geçelim. Mine ve Melisa şehre gitmek için otostop yapmak zorunda kalan iki genç kızdır. Bir müddet bekledikten sonra bir minibüsün onları fark eder. Tesadüf eseri oradan geçen Osman ve Naci genç kızları arabalarına aldıktan sonra muhabbeti ilerletirler ve kumsalda samimiyetlerini ilerletirler. Aradan bir süre geçince Melisa ve Mine bir araya gelip, kısa birliktelikler yaşadıkları Osman ve Naci'yi evlerine çağırırlar. Bundan sonra olacakları ise izleyerek öğreneceksiniz. Diğer yerli erotik filmlerde olduğu gibi Otostopçu Kızlar <strong>yerli erotik film</strong>inde de oyunculuklar ve senaryo yerlerde. +18 sahnelerin hatırına bu filmlere katlandığınızın farkındayız. Eğer daha kaliteli +18 türk filmleri izlemek isterseniz sitemizin <a href="https://www.filmizle88.net/yesilcam-erotik/">yeşilçam erotik</a> kategorisini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. <span style="color: #ff6600;"><strong>Filmizle88</strong> </span>olarak bu film hakkında bazı sahneler gözümüze çarptı bunlar hakkında iki kelam etmeden konuyu kapatmayalım dedik.<h2><strong><span style="color: #ff6600;">Otostopçu Kızlar Yerli Erotik Filminde Neler İzleyeceksiniz? </span></strong></h2><ul> <li>2000 li yılların başlarında başlayan bu <em>amatör türk seks filmleri</em>nin senaryosu ve oyunculuklarını eleştirmeden geçemezdik. Bu filmde de bir çok eleştirecek sahne olsa da biz gözümüze çarpan iki tanesini sizlerle paylaşalım.</li> <li>Daha ilk sahnede arabaya aldıkları otostopçu kıza sarkıntılık eden Osman, kızlardan tepki görmesine rağmen bir diğer sahnede sahilde Melisa ile sevişiyor. Ne ara sevgili oldunuz ? Ne ara samimiyet bu kadar ilerledi ?</li> <li>Osman ve Naci, kızların evinde tanıştıkları Kemal ile bir sonraki sahne anlamsız şekilde kavga ediyor. Bu kavga sahnesini mutlaka izleyin gülme garantili.</li></ul> 
 • 2001
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 5.079
 • 2
Aşk ve Cinayet (+18 Yerli Film)
Tüm Bilgiler
Aşk ve Cinayet (+18 Yerli Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Aşk ve Cinayet isimli 2003 yapımı yerli erotik filmle yeniden karşınızdayız. 2000'li yılların Türk seks kraliçelerinden biri olan Yasemin Ünlü bu filmde de cesur sevişme sahneleriyle sizleri ekrana bağlayacak. Film, mutlu bir evliliği olan <strong>Yasemin Ünlü</strong>'nün kocasını kız kardeşiyle aynı yatakta yakalaması sonucu gelişen olayları konu alıyor. Tamer eşine sadık ve onu çok seven bir kocadır. Yasemin de kocasına aynı şekilde aşık ve onunla olmaktan son derece mutlu bir kadındır. Bu mutlu birliktelik Yasemin'in kardeşi Fulya'nın gelmesiyle bozulacaktır. Fulya erkeklerle vakit geçirmeyi seven ve seks bağımlılığı olan bir kızdır. Ablasının evinde misafirken boş vakit bulduğunda başka erkeklerle birlikte oluyor ve bu birliktelikler kısa süreli olmasına rağmen bundan rahatsızlık duymuyordur. Mahalledeki erkekler tarafından arzulanan bir kız olmak onu mutlu etmektedir. Son olarak eniştesini de baştan çıkaran Fulya, yatakta ablasına yakalanınca olaylar gelişir. Aşk ve Cinayet isimli <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a> filmi hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Filmde ihanet, fantezi ve buna bağlı olarak bolca +18 sahne izleyeceksiniz. Filmde ki senaryo ve oyunculuklar ne yazık ki yine çok kötü. <em>Türk amatör seks</em> filmlerine olan ilgi belki de bu kötü senaryo yada oyunculuklardır bilemiyoruz. Bazı sahnelerde diyaloglar o kadar komik oluyor ki gülmemek elde değil. Ama seks sahnelerinin izlemeye değer olduğunu söyleyebiliriz. <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/yasemin-unlu-filmleri/">Yasemin Ünlü</a>'nün kız kardeşi rolündeki kişinin de yabancı uyruklu olduğunu dipnot olarak geçelim. Son olarak filmi izlemeye çalıştığınız video kaynağı çalışmıyorsa lütfen diğer video alternatifini deneyiniz. Eğer hiçbiri çalışmıyorsa bunu bize yorum kısmından yada konunun sağ üst köşesinde bulunan "Hata Bildir" sekmesinden bize iletiniz. Filmizle88 isimli sitemizde erotizm kraliçesi Yasemin Ünlü'nün yanı sıra diğer türk seks yıldızlarımızın da filmlerini bulmanız mümkün. Sitemizi sürekli takip etmeyi unutmayın.
 • 2003
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 5.581
 • 5
Sensiz Olamam (+18 Yerli Erotik Film)
Tüm Bilgiler
Sensiz Olamam (+18 Yerli Erotik Film) Yerli Erotik Filmler 
Yerli Film
Sensiz Olamam isimli yerli erotik filmiyle yeniden karşınızdayız. Özellikle Yasemin Ünlü hayranlarının hoşuna gideceğini düşündüğümüz film cesur sahneleriyle sizi ekran başına bağlayacak. Film alt komşusunu ziyaret eden bir kadının başına gelen seks maceralarını konu almakta. Arzu Onay, Perviz Şahin ve Yasemin Ünlü filmde oynayan <span style="color: #ff9900;">yerli erotik</span> yıldızlarımız. Hakan İlhan da erkek oyuncu olarak kadroda yer almakta. Üç çiceğin arasına bir böcek olmazsa olmaz bu tür yapımlarda biliyorsunuzdur. Sensiz Olamam isimli türk erotik filminin konusunu kısaca sizlere özetleyecek olursak; evinin anahtarını unutan Suzan isimli kadının alt komşusu Arzu'yu (<a href="https://www.filmizle88.net/etiket/yasemin-unlu-filmleri/">Yasemin Ünlü</a>) kapıda görüp dinlenmek için evine girmesiyle başlayan <em>lezbiyen</em> aşkını konu almakta. İlk kez gördüğü komşusunun beraber banyoda duş alma teklifini kabul eden Suzan, daha sonra Arzu'nun eşinin eve aniden gelmesiyle aşklarına kaldıkları yerden deavm etmesini konu alıyor. Kısa özetten da anlaşıldığı gibi film direk sonuç ve verim odaklı yapılmış. Filmin senaryosu ve oyunculukları her zaman olduğu gibi çok amatörce. Bazen diyaloglara gülmekten kendinizi alamıyorsunuz. Sensiz Olamam filminde de bu tarz diyaloglara çokça rastlayacaksınız. Yasemin Ünlü ile Arzu Onay'ın beraber duş alıp <strong>lezbiyen</strong> aşklarını yaşamadan önce ki konuşmalarını dikkatli dinlerseniz bize hak vereceksiniz. Ama şu konuda haklarını yemeyelim filmde yer alan <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-lezbiyen/" title="türk lezbiyen" target="_blank">türk lezbiyen</a> sahneleri, eski yeşilçam seks filmlerindekilerden çok daha iyi. Üçlü grup seks sahnelerinin de yabancı yapımları aratmadığını söyleyelim. İçerik adult yani <em>porno</em> olmadığı için daha detaylı görüntülere girilmemiş olmasına rağmen +18 sahnelerin cüretkarlığı ve bolluğu sizlere eğlenceli dakikalar geçirteceğe benziyor. Daha çok film için lütfen filmlere küfürsüz ve edepli bir şekilde yorum bırakmayı unutmayın. Yasemin Ünlü filmlerinin de devamının geleceğini belirttikten sonra konuyu sonlandırıyoruz iyi seyirler dileriz.
 • 2003
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 6.298
 • 5
12
Yerli erotik filmlerin bulunduğu kategorimize hoş geldiniz. Eski yeşilçam erotik filmlerinden ayrı tutulan bu kategoride daha yeni yapımları izleme şansı bulacaksınız. Amatör şekilde hazırlanmış bu filmler senaryo ve oyunculuk bakımından ne yazık ki çokta başarılı değil. Senaryodan daha çok erotik sahneler üzerinde yoğunlaşan bu yapımlar sitemizde yeni düzenlemeler ile sizlere sunulmakta. Eğer oyunculuk ve senaryo bakımından daha kaliteli +18 yerli film izlemek istiyorsanız sizlere sitemizin yeşilçam erotik kategorisini tavsiye ederiz. Zerrin Egeliler, Arzu Okay, Zerrin Doğan, Dilber Ay, Figen Han, Necla Fide,Karaca Kaan ve daha sayamadığımız bir çok eski erotik yıldızlarının filmlerine yeşilçam erotik kategorimizden ulaşmanız mümkün. Yerli erotik kategorimizde daha çok 2000 li yıllardan sonra çekilmiş +18 filmleri izleyebileceksiniz. Yasemin Ünlü, Banu Boralı ve Hande Akın bunlardan sadece bir kaçı. Ayrıca izlemek istediğiniz herhangi bir türk erotik filmini bize iletişim menüsü aracılığıyla bildiriniz. Tabii bu filmlerin kesinlikle porno içeriğe sahip olmaması gerekmekte. Bu tarz filmlere sitemizde yer verilmemekle beraber, istekte bulunan kişi de ip numarasından banlanarak siteye girişi yasaklanmaktadır. Yerli erotik kategorimizde yayınlanan filmler hakkında şikayet ve telif bildirimi yapmak için yine iletişim menümüzü kullanarak bizimle irtibata geçiniz. Son olarak bu bölümdeki film afişleri ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır ve bu afişleri kendi sitelerinde kullanacak olan webmaster arkadaşlarımız lütfen afiş üzerindeki site ismini silmeyiniz. Filmizle88 ekibi olarak soru, öneri ve isteklerinizi bekliyoruz iyi seyirler dileriz.

Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.