Emel Aydan Filmleri Bölümü
Yumurtanın Sarısı – Emel Aydan Striptizci Türk Kadın Rolünde
Tüm Bilgiler
Yumurtanın Sarısı – Emel Aydan Striptizci Türk Kadın Rolünde Yeşilçam Erotik 
Yerli Film
Kadının sarısı olarak da bilinen Yumurtanın sarısı isimli tek parça yeşilçam erotik filmi 1976 yapımı olup başrollerinde Emel Aydan, Tülin Tan ve yakışıklı oyuncu Sermet Serdengeçti oynamakta. Güzel yıldız Emel Aydan filmde engelli oğlunun yüzünü güldürebilmek için para kazanmakta ve bunun için de pavyonlarda striptizcilik yapmaktadır. Kamil(Sermet Serdengeçti) ise fakir ve tutucu bir ailenin oğludur. Pazarcılık yaparak hayatını kazanan Kamil ayrıca korkusuz ve sözünün eri bir adamdır. Mahallesinde yada iş yerinde haksızlık görünce duramaz olaya müdahale eden bir karakterdir. Bu tavrı kendisini birçok kavganın da içine çekmektedir. Arkadaşları birgün Kamil'in yine bir olaya müdahale etmesinden sonra onu eğlendirip kafasını dağıtması için bir pavyona götürürler. Orada yeşilçam erotik yıldızı Emel Aydan sahne almaktadır. Striptiz yaparak tüm dikkatleri üzerine çeken Emel Aydan yakışıklı adam Kamil'den de ilk görüşte etkilenmiştir. Pavyon sahibi de Emel Aydan'a ilgi ve alaka duyuyor bu durum da Emel'i rahatsız ediyordur. İlerleyen günlerde Emel Aydan ile Kamil arasında yakınlaşmalar başladığında genç adam Emel'in engelli oğlu için bu işi yaptığını anlar. Kamil, Emel'in tüm bu kötü geçmişi geride bırakıp kendisiyle evlenmesini istediğinde taşlar iyice yerinden oynar. Pavyon sahibi ile iyice zıtlaşan Kamil kendi hayatını da riske etmektedir. İşler kötüleşti derken Kamil'in bir soyguna karışması ve adının geçmesi hayatlarını tamamen tepetaklak etmiştir. Üstüne üstelik Kamil'in annesi ve babası pavyonda çalışan bir kadını istemeyince kader onları ayırmak için herşeyi yapıyor gibi olur. Bu çıkmaz yoldan nasıl çıkacaklar yada sonları ne olacak filmi sonunda kadar izleyip göreceğiz. Emel Aydan filmleri hayranları için bir güzel film daha. Daha çok yeşilçam erotik filmleri için sitemizi takip etmeyi unutmayınız. Bu ve bunun gibi birçok türk erotik filmleri sizleri bekliyor. Yönetmenliğini ve senaryosunu Çetin İnanç'ın hazırladığı yumurtanın sarısı(kadının sarısı) bir saate yakın bir süresiyle reklamsız izlemeniz için sizi bekliyor iyi seyirler dileriz.
 • 1976
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5,0
 • 2.330
 • 2
Ne Olacak Şimdi – Dolmuşta Grup Seks Yapan Çılgın Gençler
Tüm Bilgiler
Ne Olacak Şimdi – Dolmuşta Grup Seks Yapan Çılgın Gençler Yeşilçam Erotik 
Yerli Film
Ne Olacak Şimdi yeşilçam erotik filmi 1978 yılında çekimleri tamamlanan başarılı türk seks filmlerinden bir tanesidir. Zerrin Doğan ve Emel Aydan'ın başrollerde oynadığı, iki çapkın arkadaşın seks maceralarını ve çalıştıkları fabrikada başlarına gelen talihsiz olayları konu alan bu yeşilçam seks filmini izlerken çok eğlenceli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz. Erotizm ve komedinin başarılı şekilde işlendiği film, bazı sinema sitelerinde erotik macera olarak kategorilendirilmiş. Sözü çok uzatmadan Ne Olacak Şimdi yeşilçam erotik filminin başka hiçbir yerde bulamayacağınız geniş özetine geçelim.Ne Olacak Şimdi Yeşilçam Erotik Filminin Konusu Bülent Kayabaş ve Hadi Çaman günlerini seksle geçiren hovarda iki türk gencidir. Öyle ki dolmuşta grup seks yapacak kadar ileriye gidiyorlar. Zaten filmin ilk dakikalarında bu sahneyle karşılacaksınız. Herkes dolmuşa binme çabasındayken Bülent ve Hadi kurnazlık yapıp bir anda iki tane genç kızla dolmuşa kendilerini atarlar. Genç çiftler fazla vakit kaybetmeden birbirleriyle kaynaşmaya başlar :) Bir dolmuşta iki azgın erkek ve iki tane de azgın kadın. E dolmuşu süren abimizde böyle bir ortamı yakalamış bozmak istemiyor. "Devam gençler devam devam..." Hatta Hadi Çaman iki arada bi derede iri göğüslere sahip balık etli bir kadının tamir edilmemiş bir arabada icabına bakıyor. Zerrin Doğan ise fabrika sahibinin kızlarından bir tanesi. Diğer kız ise Emel Aydan. Zerrin Doğan filmlerindeki erotik seks sahnelerinin kalitesi bu filmdede devam etmiş. Bülent Kayabaş ile fabrikada tanışıp ilişkileri ilerleyince genç çiftler artık sevişmek için mekan aramaya başlamışlardır. Patronun diğer kızı Emel ise Hadi Çaman ile güzel vakitler geçirmektedir. Heryere beraber giden bu çiftler aynı evde de rahatlıkla sevişiyorlardır. İki kız kardeş aynı evde sevişmekten hiçte rahatsız değillerdir. Emel Aydan siyah saçlarıyla ve güzel vücuduyla Hadi'yi her seferinde çıldırtmaktadır. Emel ve Zerrin evlerinde gece parti düzenlerler. Tabiki yeni erkek arkadaşlarını da partiye devam ederler. Gecenin ilerleyen dakikalarında ise seks dolu dakikalar başlar. Ama o gecenin sabahı ise tam bir kabus olacaktır. Fabrika soyulmuş ve suçlu olarakta Bülent ve Hadi gösterilmektedir. Ne olacak şimdi ? izleyip göreceksiniz :)
 • 1978
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5
 • 2.344
 • 4
Horoz Gibi Maşallah – Nur Ay Striptizcilik Performansı
Tüm Bilgiler
Horoz Gibi Maşallah – Nur Ay Striptizcilik Performansı Yeşilçam Erotik 
Striptizci türk güzeli Nilüfer(Nur Ay) ve seksi kız kardeşlerin(Emel Aydan-Aynur Akarsu) bir sandık dolusu altının peşine düşmelerini konu alan yeşilçam erotik filmi. Nur Ay ve pavyon sahibi Oktay (Tarık Şimşek) lüks bir hayat yaşayan sevgililerdir. Oktay pavyonunda çalışan striptizci Nilüfer'e deliler gibi aşıktır. Nilüfer son derece seksi ve güzel bir türk kızı olduğu kadar parayada çok düşkündür. Para için Oktay ile birlikte olduğu çok belli olsada planları altın sandığının Yaşar(Tamer Yiğit) tarafından çalınmasıyla rengini tamamen belli edecektir. İlerleyen dakikalarda Nur Ay'ın çıplak şekilde Tamer Yiğit'in üzerine daktilosuyla çıkıp sekreterlik yapması para için fantezide sınır tanımadığını gösteriyor. Yeşilçam erotik komedi filmleri inanın şu an sinemalarda milyonlar harcanarak karşımıza çıkartılan bir çok filmden daha eğlenceli. Filmdeki komedi unsuru ise Emel Aydan ile Aynur Akarsu kız kardeşlerinin arasında kalan Tamer Yiğit ile olan sahneler. Filmde Tamer Yiğit iki rolde oynamaktadır. Birisi kibar ve nazik olan Yaşar Çokyaşar diğeri ise bıçkın delikanlı Cengiz Barut'tur. Birbirlerine tıpatıp benzeyen bu gençler hayatlarındaki yerleri değiştirerek içinden çıkılmaz bir karmaşaya da sebep olacaklardır. Filmde erotik yıldızların çıplaklığından oldukça faydalanılmış. Çünkü o zamanın seks filmleri furyasına alışkın olan halkında beklentileri o yönde.
  • 1.015
  • 1
  Hızlım Benim – Emel Aydan Genç Öğrenciyi Etkiliyor
  Tüm Bilgiler
  Hızlım Benim – Emel Aydan Genç Öğrenciyi Etkiliyor Yeşilçam Erotik 
  Türkçe Dublaj
  Yaz tatili için Reis amcasının evine gelen Metin'in kendisinden yaşça büyük Emel Aydan'a aşık olmasını erotik komedi şeklinde anlatan güzel bir yeşilçam filmi. Perihan Ateş ise zengin Reis'in paralı aşk oyuncağıdır. Randevu evinde çalışan Perihan Ateş zengin iş adadmlarının gözdesi bir hayat kadınıdır.Metin amcasının evine tatil için geldiği ilk gün kendisi gibi misafir olan bir çiftle evde karşılaşır. Reis Bey'in samimi arkadaşı olan Harun sevgilisiyle bir kaç gün misafir olarak köşkte zaman geçireceklerdir. Harun'un sevgilisi Emel Aydan kızıl saçları ve renkli gözleriyle hem etrafı büyülüyor hemde seksi vucüduyla bakanları etkisi altına almaktadır. Emel Aydan köşke girer girmez ilk iş üstündekileri çıkarıp duş almak olur. Küvette köpükler içerisinde duş alan kızıl saçlı güzel bir yandan da güzel sesiyle şarkı söyler. Emel Aydan'ın kameralar karşısında duş alırken ki rahat tavırları etkileyici gözüküyor. Çıplak şekilde kameralar karşısında şarkı söyleyip duş alan kadının estetiksiz göğüsleri ve vücut hatları şimdiki bayan ünlülere taş çıkartacak cinsten. Emel duş alıp erkek pijamalarını giyip yatakta sevgilisi Harun'u bekler. Harun kızıl saçlı güzel sevgilisinin pijamalarını yavaşça çıkarıp elleriyle sevgilisini okşamaya başlarken kadın bir anda yataktan fırlar. Fazla ilgi ve fazla aşk isteyen kadın nedense isteksizdir. Harun daha çok dayanamaz ve Emel Aydan'la yatak odalarında seks yaparak birlikte olurlar. Ateşli çiftin yaptıkları seks aşağı odadaki öğrenci Metin'in kulaklarına kadar gitmektedir. Reis Bey de bu sevişmenin iniltilerini duyup kendinden geçmiştir. Bu sevişmeler artık daha da çok olacak ve Metin'in kızıl saçlı seksi kadına ilgisi dahada çok artacaktır. Reis Bey yaşına rağmen son derece azgın birisi olduğundan dolayı işler biraz komik hallere bürünecektir. Ayrıca Reis'in oğlu Dursun'un akli dengesinin fazla yerinde olmayışı erotik komedi tarzı dediğimiz güzel bir yeşilçam filmi izleyeceksiniz. Filmde daha çok erotik ve komik sahneler izleyeceğinizi söyleyebilirim.
  • 720P
  • 979
  • 1
  Güzelliğiyle ve fiziğiyle etkileyici kadınlardan olan Emel Aydan filmleri sitemizin bu bölümünde sizleri bekliyor iyi seyirler.
  Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.