Hacker Filmleri
Fabricated City (Modified) Filmi 2017
İncele
Fabricated City (Modified) Filmi 2017
Türkçe Altyazı
Güney Kore sinemasının başarılı aksiyon ve suç filmlerinden bir tanesi olan Fabricated City (2017) diğer adıyla Modified ile karşınızdayız. Senaryolarıyla A.B.D sinemasına kafa tutan Güney Kore filmleri her geçen gün kalitesini arttırmaya devam ediyor. Güzel senaryosu ve aksiyon sahnelerinin akıcılığından dolayı izleyenlerin beğenisini kazanan Fabricated City (Modified), gerçek hayatta işsiz ama sanal dünyada belirli bir konumda rol alan bir gencin üzerine yıkılan cinayeti ve sonrasında olan gelişmeleri konu alıyor. Kwon Yoo, gerçekte hayatta istediklerini elde edemeyen işsiz bir gençtir. Ama sanal dünyada ise onun konumu çok farklıdır. Bir liderdir ve yaptıklarıyla saygı görmektedir. Ama genç adamın hayatı üzerine kalan bir cinayetle adeta cehenneme dönüşür. İşlemediği bir suçtan ötürü hayatını hapishanede yatarak geçirmek istemeyen Kwon Yoo, olayın perde arkasında neler olup bittiğini çözmek için Hacker arkadaşı Yeo Wool'dan yardım ister. İşin iç yüzü ortaya çıktıkça Kwon Yoo aslında ne kadar büyük bir belanın içinde olduğunu anlar. Bakalım genç adam üzerine yıkılan bu cinayetten kendini aklayabilecek mi? Özellikle Güney Kore filmleri seven izleyicilerimizin beğeneceğini düşündüğümüz Fabricated City (Modified), beş adet türkçe altyazılı video alternatifleriyle izlemeniz için hazır iyi seyirler dileriz. Fabricated City (Modified) Filmi Hakkında Bazı Bilgiler Filmin Güney Kore gösterim tarihi 9 Şubat 2017 A.B.D gösterim tarihi 24 Şubat 2017 A.B.D açılış haftası elde edilen gelir 25 bin dolar civarı 1 Aylık A.B.D sinemalarındaki gösterimden elde edilen gelir 100 bin dolar. Fabricated City (Modified) Filmine Yapılan Bazı Yorumlar Şu anki gençlerimizin düştüğü ortamı konu alan enfes bir yapım izleyin bence. Filmdeki kurguya bayıldım. Müthiş senaryo mutlaka izleyin. Ji Chang-wook için izledim ve hiçççç pişman değilim. Resmen bir kez daha aşık oldum. Kore sineması aldı başını gidiyor. Adamlarda ki bütçe Amerika bütçesi olsa neler yapacaklar. Aksiyon ve görsel efektlere resmen hayran kaldım. Mutlaka izlemeniz gereken bir yapım.
  • 126
  • IMDb 7.5
  • 735
  • 1
Ben Kimim (2014) Filmi – Who Am I
İncele
Ben Kimim (2014) Filmi – Who Am I
Türkçe Dublaj
Ben Kimim orijinal adıyla Who Am I, soluksuz izleyceğiniz bir hacker filmi. 2014 yılında gösterime girmiş olan bu film izleyicisinden harika yorumlar almış. Diğer sitelerde filme yapılan yorumları incelediğimizde mükemmel,harika,müthiş, harika final vb övgü dolu yorumlarla karşılaştık. Film hakkında en çok konuşulan şey final sahnesinin harika olması. Ben Kimin (Who Am I) filminin konusu ise; Benjamin genç bir bilgisayar dehasıdır. Artık sadece Almanya'da değil tüm dünyada tanınan birisi olmak ister. Yeraltı bir hacker grubunun lideri Benjamin ile temasa geçince genç adam bu teklifi düşünmeden kabul eder.  Benjamin artık CLAY grubunun bir üyesidir. Ama bulaştıkları iş boylarından büyük olunca Alman Gizli Servisi ve Europol peşlerine düşer. Üstelik bir diğer hacker grubuda CLAY grubunu kendilerine rakip olarak görmüşlerdir ve ortadan kaldırmak için planları vardır. Ben Kimim, baştan sona soluksuz izleyebileceğiniz ve sürpriz finaliyle sizlerin beğenisini kazanacak bir film. Türkçe dublaj ve altyazılı video alternatiflerinden sizlere en uygun olanı seçerek hemen izlemeye başlayınız iyi seyirler. Ben Kimim (Who Am I) Filmi Hakkında Film 4 Eylül 2015 tarihinde Türkiye'de gösterime girdi. Filmin yönetmenleri ve senaristleri Netflix firması için şu an yeni bir dizi hazırlamakta. Ben Kimim şimdiden Almanya'nın uluslararası anlamda söz getiren sayılı filmler arasına girdi. 
  • 101
  • IMDb 7.7
  • 688
  • 3
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.