Harika Öncü Filmleri Bölümü
Aşk Büyüsü Figen Han Yeşilçam Erotik 1979
Tüm Bilgiler
Aşk Büyüsü Figen Han Yeşilçam Erotik 1979 Yeşilçam Erotik 
Orjinal Dil
Aşk Büyüsü; Figen Han ve Harika Öncü gibi Yeşilçam erotik yıldızlarına Tarık Şimşek'in eşlik ettiği 1979 yapımı +18 Türk filmidir. Yönetmenliğini Naki Yurter'in yaptığı senaryosu Recep Filiz'e ait olan filmde ayrıca Tevfik Şen, Nilgün Ceylan ve Pınar Çorumlu'da rol almıştır. Filmin konusu ise toprağı elinden zorla alınmak istenen bir kadın ve ona yardımcı olmak isteyen bir delikanlının aşk hikayesinden ibaret.
 • 1979
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 120
 • 0
Yudum Yudum Sev Yeşilçam Erotik Filmini İzle (1979)
Tüm Bilgiler
Yudum Yudum Sev Yeşilçam Erotik Filmini İzle (1979) Yeşilçam Erotik 
Yerli Film
Yudum Yudum Sev, 1979 yapımı olup Dilber Ay, Harika Öncü, Emel Canser ve Perizat gibi türk seks yıldızlarının buluştuğu başarılı bir yeşilçam erotik filmi.  Filmin diğer adı ise Şifalı Otel olarak geçmektedir. Çetin Başaran, Ergun Akerman, Yılmaz Şahin ve Recep Filiz de filmde yer alan erkek oyuncular. Hamamda çekilen sevişme sahneleriyle adından bayağı söz ettiren film, özellikle Dilber Ay'ın müthiş performansıyla yeşilçam erotik yapımların en çok rağbet gören filmlerinden birisi olmayı başarmış. Zaten Dilber Ay filmlerinin bu kadar popüler olmasının nedeni fiziğinden daha çok performansının etkileyici şekilde iyi olması. Lafı çok uzatmadan Yudum Yudum Sev (1979) yeşilçam erotik filminin konusundan biraz bahsedecek olursak; Nevin (Dilber Ay) ve Kemal (Ergun Akerman) birbirlerini deli gibi seven ama çocukları olmayan mutlu bir çifttir. Nevin, artık hamile kalıp bir çocuk sahibi olmak istediği için arkadaşının tavsiyesiyle bir doğum doktoruna muayene olur. Doktor(Yılmaz Şahin), daha ilk görüşte Nevin'e abayı yakmıştır. Onunla daha çok vakit geçirmek için sık sık kontrole gelmesini söyler. Nevin, kocasının oteline tatile gittikleri için burada olamayacaklarını söyler ve ardından doktoru otele davet eder. Kemal'de o sırada yolda yürürken eski bir arkadaşı olan Selma'ya (Emel Canser) rastlar. Onunla ufak tefek sohbet ettikten sonra otelin yolunu tutar. Otelde Kemal'in arkadaşı Osman'da (Çetin Başaran) vardır ve o da ilk görüşte Nevin'e aşık olur. Kemal bu durumun farkına varır ve ilk iş olarak Selma'ya ulaşır. Kemal, Selma'ya kendisi kadar güzel bir arkadaşını da alıp Şifalı Otel'e gelmesini söyler. Amacı karısı Nevin'i kıskandırmak ve çevresindeki erkeklerin ilgisini o kadınlara çekmektir. Selma'da kendisi gibi güzel Zehra'yı (Perizat Filmleri) alıp gelince otel adeta seks yuvasına döner. Yudum Yudum Sev (1979) söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. Dilber Ay'ın, Perizat ve Emel Canser ile hamamdaki eşleriyle birlikte yaptığı grup seks partisi yeşilçam erotik filmlerinin en iyi sahnelerinden birisi olmaya rahat aday olur. Filmi izlediğinizde bize hak vereceksiniz.   Yudum Yudum Sev 1979 Yeşilçam Erotik Filmindeki Sahneler  Dilber Ay ve Ergun Akerman filmin başında sevişmeye başlıyorlar. Burada Dilber Ay'ın müthiş bir performans sergilediğini göreceksiniz. Doğal ve tahrik edici yeşilçam sex sahnelerinden bir tanesi. Dilber Ay eşiyle birlikte ilk gün hamamı kapatırlar ve kimse yok gibi sevişirler. Dilber Ay'ın arkasına geçip akan çeşmeye karşı denedikleri seks pozisyonunu resimden görebilirsiniz. Sıradaki bahsedeceğimiz sahne Emel Canser filmleri hayranlarının dikkatini çekecek bir haber .Emel Canser doktoru sarhoş ettikten sonra üzerindekileri çıkarıp yatağa atar. Deliler gibi sevişme isteğiyle dolan Emel Canser, doktorun ayılıp daha akılda kalıcı bir seks için banyoda sekse devam ederler. Banyoda sevişen türk çiftin videosunu sansürsüz burada izleyebiliceksiniz....
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5.0
 • 3.686
 • 4
iyi Gün Dostu 1979 – Zerrin Doğan Yaşlı Kocasını Aldatıyor
Tüm Bilgiler
iyi Gün Dostu 1979 – Zerrin Doğan Yaşlı Kocasını Aldatıyor Yeşilçam Erotik 
Yerli Film
İyi gün dostu filmi yaşlı kocasının ilgisizliğinden bıkan iş kadını Zerrin Doğan'ın genç bir adamla onu aldatmasını konu alan Harika Öncü, Emel Canser ve Perizat gibi yeşilçam sex yıldızlarının da rol aldığı eğlenceli bir 1979 yapımı türk erotik filmi. Zerrin Doğan başarılı bir iş kadınıdır. Yaşlı kocasıyla normal bir evlilik geçirmektedir. Ama her genç kadın gibi onunda cinsel ihtiyaçları vardır. Adam bu ihtiyaçları karşılayamaktadır. Perizat ise yaşlı adamın kızı Fatoş rolündedir. Fatoş ise şirkette üvey annesi Zerrin Doğan'a yardım etmekte diğer güzelimiz sarışın türk sex yıldızı Emel Canser ise şirkette çalışan deneyimli bir elemandır. Şirkete yeni iş başvurusu yapan yakışıklı erkek Levent Gürsel ise daha ilk günden üç ateşli türk kadınının aklını başından almıştır. İyi gün dostu yeşilçam erotik filmide Levent'in sahneye girmesiyle startı veriyor. Levent yakışıklı olduğu kadar çapkında bir elemandır. Kalacak bir yeri olmadığını söyleyince Zerrin Doğan ona şirkette kalacak yerini gösterir. Fatoş yani Perizat ise yakışıklı erkekten etkilendiği için onun kaldığı yeri öğrenecek ve onunla beraber olmaya çalışacaktır. Ama iyi gün dostu yeşilçam erotik filminde en iyi sex sahneleri Emel Canser ile Levent Gürsel'in seviştiği sahneler. Sarışın türk seks yıldızımız genç adamın heryerini öperken onu tahrik edecek tüm hareketleri profesyonelce sergileyecektir. Bu arada iyi gün dostu filminin ne anlama geldiğini de videonun sonlarına doğru anlayacaksınız. Zerrin Doğan ile bir gönül ilişkisine girecek olan Levent Gürsel'in akibetini ne olacak iyi gün dostu filminin tamamını izledikten sonra göreceksiniz. Zerrin Doğan hayranlarının izlemesi gereken bu film bir saate yaklaşık süresiyle de sizleri tatmin edecek uzunluğa sahip. İyi gün dostu yeşilçam erotik filmi en güzel görüntü kalitesiyle izlemeniz için hazır durumda.
 • 1979
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5,0
 • 2.179
 • 6
Aşk Bebeği 1979 – Seksi Köylü Güzeli Zerrin Egeliler
Tüm Bilgiler
Aşk Bebeği 1979 – Seksi Köylü Güzeli Zerrin Egeliler Yeşilçam Erotik 
Türkçe Dublaj
Aşk bebeği 1979 yapımı olup Bülent Kayabaş'a Zerrin Egeliler, Harika Öncü ve Gülten Kaya gibi yeşilçam sex yıldızlarının eşlik ettiği bir türk erotik filmidir. Filmde Karaca Kaan'ı Zerrin Egeliler'in yakın arkadaşı olarak ya gerçekten gördük yada biz yanılıyoruz arkadaşlar. Aşk bebeği filmini daha önce izleyenler yada şimdi burada izleyecek olan değerli yeşilçam erotik hayranlarımız bizi bu konuda bilgilendirirse çok seviniriz. Neyse aşk bebeği filmine gelecek olursak film köylü güzeli filmi olarakta biliniyor. Hatta daha çok o isimle biliniyor. Biz belki farklkı versiyonudur diye yeniden yayınlıyoruz. Aşk bebeğinin konusu ise parasızlıktan yakınan Bülent ve arkadaşının durumlarını düzeltip para kazanmak için büyük şehire gidip çalışmak için gitmeleriyle başlar. Burada Bülent'in bir kabadayıya tıpa tıp benzemesi olayların seyrini değiştirecektir. Kocalarının büyük şehirde başka kadınlarla yattığını seks yaptığını düşünen Zerrin Egeliler ile Karaca Kaan da fazla dayanamayıp kocalarının peşlerinden habersizce giderler. Büyük şehirde ne yapacaklarını şaşıran iki kadına yardımsever bir yaşlı kadın elini uzatır. Onlara evinin kapılarını açan kadın Zerrin ile Karaca'ya para kazancaklarını dahi söyler. Bu yardımsever kadınımız ünlü bir genelevin patroniçesidir. Köylü güzelleri geneleve düşmüştür artık. Başka erkeklerle birlikte zoraki seks yapıyor para karşılığında hayat kadınlığı yapan kader kurbanı olmuşlardır. Bu iki çiftin durumlarının ne olacağını izleyip göreceğiz. Filmdeki etkili sevişme sahnelerinden bahsedecek olursak daha aşk bebeği filminin başında Zerrin Egeliler'i köylü kıyafeti içinde kocası Bülent'e kur yaparken görüyoruz. Bülent büyük şehire gitmeden önce son bir kez ateşli ve kalçaları tüm köyün kadınlarından daha güzel olan Zerrin Egeliler ile sevişmek istemektedir. Zerrin Egeliler kocasını mutlu bir şekilde yollamak için ve uzun süre erkeksiz kalacağı için geceyi doya doya seks yaparak geçirmek fikrindedir. Ufak bir cilveleşme merasiminden sonra Zerrin Egeliler ve Bülent Kayabaş deliler gibi sevişmeye başlar. Bülent'in karısının yani Zerrin Egeliler'in kalçalarından tutup bacaklarını omuzuna atıp ileri geri gittiği sahnede Zerrin Egeliler çoraplarını çıkarmayıp doğal bir köylü güzeli seksine müthiş katkı sağlamıştır. Aşk bebeği filminin başındaki yeşilçam sevişme sahnesini izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. 1979 yapımı olan bu güzel yeşilçam sex filmi Karaca Kaan'ın genelevdeki azgın seks sahneleriyle de süslenince ortaya harika bir türk erotik filmi çıkmış. Aşk bebeği filmini reklamsız olarak izlemenin keyfini sitemizden doyasıya çıkarın. Son olarak Gülten Kaya filmlerini sitemizden yine arama yardımıyla bulabilirsiniz. Kendisinin bir çok filmi sitemizde tek parça olarak yer almaktadır. Yeşilçam erotik yıldızların seksi ve güzellerinden olan Gülten Kaya hakkında daha detaylı bilgiye de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. En iyi ve bol alternatifli filmleri sitemizden izlemenin keyfini çıkarın iyi seyirler dileriz.
 • 1979
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5,5
 • 1.590
 • 5
Aşkımla Oynama – Yeşilçamın En iyi Erotik Sevişme Sahneleri
Tüm Bilgiler
Aşkımla Oynama – Yeşilçamın En iyi Erotik Sevişme Sahneleri Yeşilçam Erotik 
Türkçe Dublaj
En iyi diyoruz çünkü Meltem Işık ve Zerrin Doğan aynı filmde. Aşkımla oynama filmi farklı yeşilçam erotik filmlerinin bir kaçının sevişme sahnelerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş. Filmde üzerine en çok durulan sanatçı Tarık Şimşek. Onun bir kaç filminin harmanlanmasıyla oluşturulan bu film konu olarak karman çorman olsada erotik sahnelerin çokluğu izleyici kitlesini oluşturmuş. Filmde Harika Öncü ve Gülten Kaya gibi yeşilçamın arka plandaki erotik yıldızlarına da yer verilmiş. Başta da belirttiğimiz gibi filmde konu yok arkadaşlar. Ama filmde ne var ne yok derseniz sizlere bir kaç sahnenin özetini geçelim. Filmin ilk sahnesinde o zamanların lüks arabasıyla birileri eve doğru geliyordur. Tam araba eve varacakken film bir anda pavyonda bir dansözün anons edilmesine söner. Güzel bir dansöz bir iki kıvırırken o sahnede biter ve şak diye yerde sevişen genç bir çift karşımıza çıkıyor. Genç erkek kız arkadaşıyla sevişirken ilk başlarda kendinden biraz fazla geçmiş olacak ki ters kovboy pozisyonun da seks yaparken kız "ah" diye bağırır ve ayağa kalkar. Genç adam neden noldu diye sorular sorarken kız "sadist" bu nasıl seks falan diye sinirlenir. Genç erkek sanki hiçbir şey olmamış gibi "ama ben böyle seviyorum" diyerek pişkinlikte gelinen son noktayı gösterir. Bu sahne bittiğin de ise karşımıza Tarık Şimşek çıkıyor. Tarık Şimşek sahilde sevgilisine yüzme öğretirken fazla yakınlaşmadan kaynaklanan seks hormanları bi hayli hareketlenir. Kimselere aldırış etmeyen çift sahilde kayalıkların arasında öpüşmeye başlar. Adam sevgilisinin bikinisini yavaş yavaş çıkardıktan sonra Zerrin Doğan'ın göğüslerini avuçlarının arasına alıp sıkar. Memelerinin sert şekilde sıkılmasından daha da tahrik olan kadın kendini Tarık'ın dudaklarına ve ellerine bırakmıştır. Ateşli çift biraz seviştikten sonra kovboy pozisyonun da seksin doruklarına çıkarlar. Araya birkaç karışık sahne daha girdikten sonra bu sefer Tarık Şimşek'i köylü kıyafetiyle İstanbul'a gelişini izliyoruz. O polis adam neden köylü kılığında İstanbul'a geldi orası meçhul. Bizde bilmiyoruz arkadaşlar. Tarık pansiyona girip yatmak isterken başına talih kuşu konuyor. Kendi odası diye girdiği odada genç bir çiftin sert ve hızlı seksine şahit olur. Genç kız küçük göğüsleriyle erkeğinin ilgisini çekerken dolgun kalçalarıyla da erkeğini mutlu etmenin yolunu bulmuştur. Gördükleri karşısında bir hayli şaşıran Tarık kapı ağzından sevişen çifti izlemeye devam eder. Genç çift sevgilisini sırt üstü yatırıp son rütuşları yaparken Tarık'ın yanına kısa sarı saçlarıyla ve dekolte kıyafetiyle bir kadın gelir. Tarık'ın onlara olan ilgisini azaltmak için adamın dudaklarına yapışır ve boynuna kadar öperek Tarık'ı tahrik eder. Kapı ağzından sevişerek odalarına geçen çiftin seks dolu dakikalarını da artık izleyip göreceksiniz. Filmde Meltem Işık konuk oyuncu olarak yer aldığı filmin başında bilgilendirme...
 • 720P
 • 2.130
 • 2
Öyle Bir Kadın Ki – Zerrin Doğandan Yazlık Otelde Günlük Seks
Tüm Bilgiler
Öyle Bir Kadın Ki – Zerrin Doğandan Yazlık Otelde Günlük Seks Yeşilçam Erotik 
Türkçe Dublaj
Zerrin Doğan'la kocası, Zafir Seba'yla sevgilisi ve Harika Öncü ile gizli lezbiyen ilişkisi yaşadığı genç aşkı aynı otelde. Bu üç odanın kapısı kapandıktan sonra çiftlerin birbirleriyle sevişmelerini izleyebileceksiniz. Zafir Seba ile sevgilisi odaya ilk girenlerden. Genç adam o kadar yol yorgunluğunu sevgilisi Zafir ile sevişerek gidermek ister. Zafir kıyafetlerini çıkarıp duşa girmek isterken arkadan sevgilisi usulca sarılır. Genç kadın hafif irkilerek kendini sevgilisinin kucağına bırakır. Zerrin Doğan ise kocasıyla otele giriş yapan ikinci çifttir. Yolda birbirini yiyerek gelen çift odaya girer girmez üzerlerindeki fazlalıklardan kurtulurlar. Çıplaklığın verdiği haz ve istek Zerrin Doğan ve kocasını ateşli bir sekse davet etmiştir. Otele son olarak giriş yapan çift ise Harika Öncü ile kız arkadaşıdır. Harika ve sevgilisi herkesten gizli olarak lezbiyen bir cinsel ilişki sürdürüyorlardır. Üçüncü çiftimizde odaya girdikten bir kaç dakika sonra seks yapmaya başlar. Kadın kadına seks yapmanın 1970li yıllarda daha çok garipsendiğini varsayarsak ateşli türk lezbiyenlerin otel odasındaki sevişmelerini artık siz düşünün! Tabi herşey güllük gülistanlık gitmiyor. Arada kıskançlıklar, aldatmalar ve polisin de mevzuya girmesiyle ortalık karışıyor.
 • 720P
 • 1.416
 • 2
Garsonyer – Hileci Müteahhidin eşi Figen Han
Tüm Bilgiler
Garsonyer – Hileci Müteahhidin eşi Figen Han Yeşilçam Erotik 
Yerli Film
Garsonyer yeşilçam erotik filmi özellikle Figen Han ve Harika Öncü hayranlarının ilgisini çekecek bir yapım. 1979 yılında gösterime giren filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Yavuz Figenli yapmış. Usta yönetmenin ses getiren Figen Han filmlerinde parmağı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Filmin özetine geçmeden önce Garsonyer nedir dilerseniz size onun bir tanımını yapalım. Bekar yada çapkın kişilerin evlilik dışı ilişkiler için tuttuğu eve Garsonyer denilmekte. Açıkçası biz lokanta ve benzeri yerlerde hizmet veren bayan eleman diye düşündük. Merak edip araştırdığımızda ise anlamanın tam filme uygun olduğunu gördük. Şu an günümüzde stüdyo daireler dediğimiz küçük evlerin bir kısmı da bu şekilde kullanılmakta. Hatta bazı popüler ilan sitelerinde günlük kiralık stüdyo daire diye ilanlara da rastlayabilirsiniz. Garsonyer Yeşilçam Erotik Filminin KonusuFigen Han hileci bir müteahhidin seks düşkünü karısıdır. Yakışıklı erkekleri güzelliğiyle kandırdıktan sonra garsonyer evine götürüp, orada erkeklerle birlikte olmaktadır. Müteahhit kocası bir gün mahallenin yakışıklı erkeklerinden Ergün Akerman'ın ailesini evlerine davet eder. Amacı Ergün'ün evini ucuz yollu almak ve oraya yeni bir bina dikmektir. Ergün ise içine kapanık ve son derece efendi bir genç olarak mahallede takdir gören bir tiptir. Harika Öncü ile de güzel bir birliktelikleri vardır. Ergün ve ailesi, Figen Han ile müteahhit kocasının evlerine ziyarete gittiklerinde her şey bir anda raydan çıkar. Figen Han misafirlerine çay doldurma bahanesiyle mutfağa geçerken Ergün'ün dikkatini kendisine çeker. Genç adam Figen Han'ın cazibesine dayanamaz ve adeta büyülenmiş gibi mutfağa kadının peşinden gider. Figen Han o kadar tutkulu ve ateşlidir ki mutfakta Ergün'ü baştan çıkartır. Herkes içeride çayını kahvesini yudumlarken Ergün ile Figen mutfakta birlikte olurlar. Azgın kadının tutkulu halleri ve bitmek bilmeyen seks arzusu Ergün'e aşırı derecede çekici gelmiştir.  Ateşli çift o günden sonra Figen Han'ın garsonyer olarak kullandığı evde sık sık bir araya gelmeye başlar. Ergün bu seks tuzağına düştükten sonra sevgilisi Harika Öncü'yü de ikinci plana atmıştır. Harika Öncü bu olup bitene ilk başlarda anlam veremese de sevdiği adamın soğuk davranışları artık göz ardı edilmeyecek kadar belirginleşir. Peki bundan sonra ne olacak? Harika Öncü yakışıklı sevgilisiyle yeniden beraber olabilecek mi ? Tüm bu soruların cevaplarını başarılı yeşilçam sex filmlerinden olan Garsonyer'in tamamını izlediğinizde alacaksınız. Garsonyer Yeşilçam Sex Filmi Hakkında Diğer Bilgiler 1979 yapımı olan filmin yönetmenliğini Yavuz Figenli yapmıştır. Yavuz Figenli ayrıca 1996,1997 ve 2001 yıllarında televizyonda boy gösteren Çılgın Bediş adlı gençlik dizisinin çekimlerinde de yönetmen koltuğuna oturan isimdir. Figen Han'ın dikkat çeken Aklın Neredeydi ve Son Söz filmlerinde yine Yavuz Figenli'yi yönetmen koltuğunda görüyoruz. Yavuz Figenli, 1970 ve 1980 yılları arasında bu tarz +18 türk filmlerinin yanı...
 • 1979
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5,6
 • 1.407
 • 2
Son Söz – Kara Peçe’nin sarışın sevgilisi Figen Han
Tüm Bilgiler
Son Söz – Kara Peçe’nin sarışın sevgilisi Figen Han Yeşilçam Erotik 
Yerli Film
Figen Han ve Tevfik Şen'in başrollerinde oynadığı "Son Söz" isimli yeşilçam erotik filmi bol aksiyonlu ve +18 erotik sahneler içermektedir. Türk erotik filmlerinin en çok yapıldığı 1970 ve 1980 li yıllar arasında yapılmış bu film sizlerin ilgisini çekecek nitelikte. Sarışın Türk seks yıldızı Figen Han filmlerinin en iyilerinden biri olan Son Söz'ü, Filmizle88'de ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yalnız bu filmi değil diğer tüm yeşilçam erotik filmlerini sitemizde bedava izlemeniz mümkün. Üstelik bu filmleri izlemek için üye olmanıza da gerek yok. Ama sitemize ücretsiz üye olarak ayrıcalıklardan faydalanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Son Söz Yeşilçam Erotik Filminin Konusu Figen Han erkekleri kandıran sarışın bir kız rolündedir. Sema isimli patroniçe (Harika Öncü) vurgun yapılacak erkekleri tespit eder ve Figen Han da güzelliğiyle erkekleri kandırarak mallarına yada paralarına el koymaktadırlar. Sema erkeklerden hoşlanmayan ve Figen Han'a karşı özel bir ilgi duyan kadındır. Yeşilçam erotik serilerinde lezbiyen sahneleri gördünüz mü bilmiyorum ama Son Söz filminde göreceksiniz. Sema yine Figen Han'a italyan bir adamı hava alanından alma ve kandırma görevini verir. Ama yaptıkları iş kurda kuzu teslim etmektir. Çünkü Figen Han , Kara Peçe isimli maskeli dolandırıcının gizli sevgilisidir. Kara Peçe , sarışın sevgilisi Figen Han ile banyoda sevişirken bile para kazanmayı düşünen bir adamdır. Figen Han italyan adamı hava alanından aldıktan sonra kara peçe italyan adamı kaçırır. Patroniçe Sema ve adamları Figen Han'ın attığı bu kazığı unutmazlar. Harika Öncü ve adamları Figen Han'ın peşine düşmüşlerdir. Kara peçenin ise dünya umurunda değildir. O başka kadınlarla gününü gün etmekle meşguldür. Figen Han ve kara peçenin başına daha sonra neler mi geldi ? Bunları öğrenmek istiyorsanız bu başarılı +18 yeşilçam filmine biraz göz atmanız gerekiyor. Özellikle banyoda çekilen türk lezbiyenler sahnesi şu an piyasada dolaşan yeni erotik filmlerde yer alan çoğu sahneden daha kaliteli diyebiliriz. Son Söz yeşilçam erotik filmiyle alakalı sizlere aktaracaklarımız bu kadar. Tüm Filmizle88 üyelerine ve misafirlerine iyi seyirler dileriz.
 • 1979
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5
 • 969
 • 2
Genellikle kötü kadın tiplemesiyle görmeye alışkın olduğumzu Harika Öncü filmleri yeşilçam erotik serimizde bulunmaktadır.
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.