Türkiye
Baldız Baldan Tatlı (Yerli +18 Film)
İncele
Baldız Baldan Tatlı (Yerli +18 Film)
Yerli Film
Baldız Baldan Tatlıdır yerli erotik filmi, sevgilisinin kendisini oyalamasından sıkılan genç bir kızın ablasının yanına gitmesiyle gelişen olayları konu alıyor. Damla Akarsu, Mustafa Taşçı, Reyhan Güleryüz ve Kadir Kök'ün rol aldığı <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">Türk erotik film</a>inin konusu ise; Damla ve Mustafa birbirini seven iki gençtir. Genç çift her ne kadar birbirlerini sevse de maddi sıkıntılar ve Mustafa'nın okulu evlenmelerine engel olmaktadır. Damla, Mustafa'nın kendisini oyaladığını düşüncesine kapılınca ablasının yanına gitme kararı alır. Ablası Reyhan ise İstanbul'da genç olmanın sefasını sürmektedir. Sevgilisi Kadir ile barlarda ve diskolarda eğlencenin peşinde koşan Reyhan, kız kardeşinin kendisinin yanına geleceği haberini alınca  panikler. Çünkü ailesi onu Kadir ile evli bilmektedir. Aynı evi paylaşan Reyhan ve Kadir geçici süreliğine evli çift rolü yapmanın çok zor olmayacağını düşünürler. Ama Damla'nın eve gelmesiyle evde dolan seks entrikaları her şeyin altüst olmasına neden olacaktır. Baldız Baldan Tatlı isimli <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/" title="yerli erotik" target="_blank">yerli erotik</a> filmi hakkında sizlere aktaracaklarımız bu kadar. Çok yakında yeni +18 Türk filmleriyle karşınızda olacağız iyi seyirler dileriz.
 • 59
 • IMDb 5.0
 • 4.627
 • 3
Karım ve Aşkları (+18 Yerli Erotik)
İncele
Karım ve Aşkları (+18 Yerli Erotik)
Yerli Film
Karım ve Aşkları, 2001 yapımı olarak tahmin ettiğimiz yerli erotik filmlerden bir tanesi olup, başrol kadın oyuncuları olarak Sibel Metin ve Sevinç Koşar'ı görmekteyiz. Film, dünya görüşü olarak uç noktada olan bir adamın karısıyla olan tuhaf ilişkisini konu alıyor. Film senaryo olarak yine yerlerde arkadaşlar. Oyunculuklardan da ne yazık ki bahsedemiyoruz çünkü konuşma diyalog çok yok direk mevzuya girmişler. Bol bol sevişme sahnesi izleyeceksiniz. <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">Yerli erotik film</a> tutkunlarının film hakkında ki yorumlarını merakla bekliyoruz. Tüm üyelerimize ve misafirlerimize iyi seyirler dileriz.
 • 52
 • IMDb 5.0
 • 4.245
 • 1
Kızım Evden Kaçtı (+18 Yerli Erotik)
İncele
Kızım Evden Kaçtı (+18 Yerli Erotik)
Yerli Film
Kızım Evden Kaçtı isimli yerli erotik film, ünlü olmak için evinden kaçan ve bataklığa saplanan genç bir kızın hikayesini konu alıyor. Aslında filmin orijinal halinin şimdi izleyeceğiniz video olduğunu düşünmüyoruz. Çünkü filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerle, filmde yer alan <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a> oyuncular birbirinden farklı. Film normal akışında devam ederken karşımıza aniden seks yapan çiftler çıkıyor. Şöyle izah edelim; genç bir kız televizyonlarda seyrettiği mankenler kadar güzel olduğunu ve ünlü olmak için onlardan bir eksiği olmadığını düşünür. Bunun için evden kaçar ve çok fazla sürmeden kendisini İstanbul'un bataklığında bulur. Eve dönmek için ise artık çok geçtir çünkü alkolik babasının kendisini yaşatmayacağını bilir. Anne ise sarhoş koca ve evlat hasretiyle yanıp tutuşurken tesadüf eseri kızını bulur. Film bu şekilde bir akışa sahipken araya başka filmden alınan <del>seks sahneleri</del>nin girdiğini görüyoruz. Bakalım siz filmi nasıl bulacaksınız?   <h2><span style="color: #ff6600;">Kızım Evden Kaçtı Türk Erotik Filmi Hakkında</span></h2><ul> <li>Filmin orijinal versiyonunda bu şekilde <strong>seks sahneleri</strong> kesinlikle yer almamaktadır.</li> <li>Birkaç <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">Türk erotik film</a> sahnesi, filmin aralarına serpiştirilerek evden kaçan kızların düştüğü fuhuş batağı konu edinilmeye çalışılmış.</li> <li>Filmde yer alan +18 sahneler kesinlikle porno içeriğe sahip değildir. Aşırıya kaçan <em>seks sahneleri</em> sansürlenerek videodan çıkartılmıştır.</li> <li>İlk montaj sahnesi filmin 9. dakikasına yakın ortaya çıkıyor. Aniden ortaya çıkan ve filmde yer almayan üç kişi, önce <strong>grup seks</strong> girişiminde bulunuyor daha sonra ise iki kişi olarak sekse kaldıkları yerden devam ediyorlar.</li> <li><span style="color: #ff6600;">Filmizle88</span> olarak <strong>Kızım Evden Kaçtı</strong> isimli <del><strong>yerli erotik</strong></del> filmi hakkında sizlere aktaracaklarımız bu kadar. Daha kaliteli senaryo ve oyunculuk içeren Türk yapımı +18 filmler izlemek istiyorsanız sitemizde bulunan <a href="https://www.filmizle88.net/yesilcam-erotik/" title="Yeşilçam Erotik" target="_blank">Yeşilçam Erotik</a> kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Film istekleriniz ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.</li></ul>
 • 50
 • IMDb 5.0
 • 3.972
 • 0
Köylü Kızı İstanbul’Da (+18 Yerli Erotik Film)
İncele
Köylü Kızı İstanbul’Da (+18 Yerli Erotik Film)
Yerli Film
Köylü Kızı İstanbul'da, 2000 yapımı yerli erotik filmi olup başrolünde ünlü seks kraliçelerinden Yasemin Ünlü oynamakta. Ünlü bir bestekarın zamanla popülaritesini yitirmesiyle etrafında gelişen olayları konu alan film, cüretkar sahnelerin bolluğuyla dikkat çekiyor. 2000 yılında çekimleri tamamlanan <em>Köylü Kızı İstanbul'da</em> isimli <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">türk erotik filmi</a>nin en çok dikkat çeken ismi ise tabii ki <strong><span style="color: #ff6600;">Yasemin Ünlü</span></strong>. 2000'li yıllarda çektiği <strong>+18 yerli filmler</strong>le adından sıkça söz ettiren oyuncu, şu zaman olmasına rağmen hala belirli bir hayran kitlesine sahip. Oynadığı filmlerde sevişme sahnelerinin hakkını fazlasıyla vermesi bu hayran kitlesinin boşuna oluşmadığının bir kanıtı olsa gerek. <h2><span style="color: #ff6600;">Köylü Kızı İstanbul'Da Yerli Erotik Filminin Konusu</span></h2>Ünlü bestekar Orhan, zamana ayak uydurmada geç kalmıştır. Yeni tarz pop müzik sanatçılarına beste yapamayan Orhan, gün geçtikçe popülaritesini yitirince bazı sorunlar baş göstermeye başlar. Bu sorunların başında ise karısı ile olan cinsel sorunlar gelmektedir. Genç ve güzel karısı <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/yasemin-unlu-filmleri/">Yasemin Ünlü</a>, artık kendisiyle ilgilenmeyen ve cinsel fantezilerini gerçekleştirmeyen kocasının bu durumundan oldukça rahatsızdır. Bitmek bilmeyen seks isteğini dizginlemekte zorluk çeken ev sahibesi gözünü evin bahçıvanına diker. Evin uşağı da ne kadar bu iş için istekli olsa da eline bir şey geçmeyecektir. Köyden getirdikleri kızları da hizmetçi olarak kullanan ev sahibeleri, ilerleyen günlerde onları da seks fantezilerinin bir parçası olarak kullanmaya başlarlar. Gizli <em>grup seks</em> partilerinin düzenlendiği, bahçıvan ve uşakla cinsel dürtülerin dizginlendiği bu <strong><span style="color: #ff6600;"><a style="color: #ff6600;" href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a></span></strong> film, tek parça halinde <strong>Filmizle88</strong>'de sizi bekliyor. Burcu Öz ve Semra Kürkçü gibi bayan oyuncularında yer aldığı bu +18 türk filmini sitemizde ücretsiz izleyebilirsiniz. Sadece bu değil sitemizde yer alan tüm filmleri izlemek ücretsizdir. <strong>Filmizle88</strong>'e ücretsiz üye olup ayrıcalıklardan faydalanmayı unutmayın.
 • 56
 • IMDb 5.0
 • 4.551
 • 0
Köylü Kızı (+18 Yerli Film)
İncele
Köylü Kızı (+18 Yerli Film)
Yerli Film
Köylü Kızı yerli erotik filmi, Çoban Ömer ile Halime'nin birbirlerin olan aşklarını ve onlara engel olmaya çalışanların hikayesini konu alıyor. Filmde Yasemin Ünlü, Sevgi Bayraktar, Reyhan Karacam ve Filiz Akbulut gibi 2000'li yılların erotik yıldızları rol almakta. Köylü Kızı filmi, daha önce izlediğiniz 2000'li yılların +18 filmlerine göre senaryo olarak daha kaliteli. En azından bir mekanda yada bir evin içinde entrikalar dönmüyor. Bir köy yerinde yaşayan çoban ile onun sevdiğinin aşk hikayesi erotizm katılarak anlatılmış. Başrolde ki köylü kızını canlandıran kişi Yasemin Ünlü değil öncelikle onu belirtelim. Köy Ağasının karısını canlandıran sex kraliçemiz yine entrikaların kadını olmayı başarmış.  Ne demek istediğimizi geniş konu özetini okuduğunuzda anlayacaksınız. <em>Filmizle88</em> ekibi olarak her filmde olduğu gibi Köylü Kızı isimli bu <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">türk erotik</a> filminin de konusundan sizlere ayrıntılı şekilde bahsedelim.<h2><span style="color: #ff6600;"><strong>Köylü Kızı Yerli Erotik Filminin Konusu</strong></span></h2>Ömer ve Halime birbirlerine aşık iki gençtir. Ömer, köyün çobanıdır ve başlık parasını biriktirerek Halime'yi almayı hayal etmektedir. Halime ise sevdiği adamla evlenebilmek için gün saymaktadır. Genç aşıklar fırsat buldukça köyün kuytu köşelerinde beraber olurlar. Evlenecekleri günü iple çeken aşıklar başlarına geleceklerden tamamen habersizdir. Bekir Ağanın karısı (<a href="https://www.filmizle88.net/etiket/yasemin-unlu-filmleri/">Yasemin Ünlü</a>) bir gün çeşme başında Halime'yi görür. Genç ve güzel oluşu onun kafasındaki şeytani planlar için gayet idealdir. Kocası yani ağaya, kendisinin üzerine kuma getirmesinde sakınca olmadığını hatta bunun için en ideal kızın Halime olduğunu söyler. Bekir Ağa bu teklife deyim yerindeyse mest olur. Halime'nin babası Veli'yi çağırır ve kızı ister. Sonrasında olacaklar ise tam bir entrika silsilesi. Peki Bekir Ağanın karısının bu işten çıkarı ne? Kocasının yeni karısıyla ilgilenip kendisini boşlaması ve kendisinin de sevgilisiyle rahatça öpüşüp koklaşması diyebiliriz. Kocasını aldatan şeytani kadın rolünde izleyeceğimiz Yasemin Ünlü, otlar arasında sevgilisiyle seks yaparken sizleri yine kendine hayran bırakacak. Köylü kızını canlandıran <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/sevgi-bayraktar-filmleri/">Sevgi Bayraktar</a>'ın da +18 sahnelerinin beğeninizi kazanacağını düşünüyoruz. Özellikle Çoban Ömer ile <em>samanlıkta seviş</em>irken bayağı iyi iş çıkarmış. Olayın kahramanlarından Bekir Ağa da uçkuruna düşkün bir karakter. Köyün ormanlık alanında rakı içerek keyif yaparken, karşısında ki köylü kadına da striptiz yaptıracak zevke sahip. O sahne de kendi karısını aldatırken, karısı Yasemin Ünlü'de otların arasında sevgilisiyle birlikte olup onu aldatıyor. Köy yerinde geçen bu hikayeyi umarım beğenirsiniz. Sitemiz <strong>Filmizle88</strong>, özel afişlerle ve konu özetleriyle sizlere en iyisini sunmaya devam edecek iyi seyirler.
 • 70
 • IMDb 5.0
 • 5.890
 • 3
Gir Şu Gardıroba (+18 Yerli Film)
İncele
Gir Şu Gardıroba (+18 Yerli Film)
Yerli Film
Dilek Erkoçak, Elif Yılmazol ve Suzan Araklı'nın rol aldığı yeni yerli erotik filmimiz Gir Şu Gardıroba, cesur sahneleri ve ilginç senaryosuyla umarım güzel vakit geçirmenizi sağlar. Bir saat sürecek olan bu <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik film</a>imiz, birbirlerine karşı dürüst olmayı hiç beceremeyen evli bir çiftin seks maceralarını konu almakta. Ali karısı Fatma'nın, geceleri klasik başım ağrıyor bahanesini sürerek kendisinden kaçmasına son vermeye kararlıdır. Fatma (<a href="https://www.filmizle88.net/etiket/dilek-erkocak-filmleri/"><em>Dilek Erkoçak</em></a>) ise konu açıldığında bu durumu konuşmak yerine olayı paraya getirir. Fatma bir miktar paraya ihtiyacı olduğunu ve bu parayı kendisine sorgusuz sualsiz verirse geceleri yatakta istediği gibi bir kadın olacağını söyler. Ali biraz düşündükten sonra bu parayı eşine vermeyi kabul eder. Ali evden çıktıktan hemen sonra dışarıda bekleyen Bekir hemen içeriye girer. Fatma ile Bekir oturma odasında fantezilerini gerçekleştirirken aniden zil çalar. Gelen Ali'dir ve karısı Fatma'nın evde tek başına yalnız kalmasını istemiyordur. Fatma ilk başta panikler ama daha sonra Bekir'i yatak odasında ki gardıroba gizler. Gardıropta pısırık şekilde bekleyen Bekir bir kaç dakika sonra Ali'nin eve bir kadın attığına şahit olur. Bu şoku atlatamadan kapının zili bir kez daha çalar. Ali' de seviştiği Suzan'ı panik halinde Gardıroba saklar. Gelen Ali'nin diğer dostu olan Elif'tir (<em>Elif Yılmazol</em>). Bundan sonra olanlar ise tamamen arap saçı desek yeridir. O gardıroba Elif de girecek mi diye kafanızda soru işareti varsa evet arkadaşlar o da girecek. Bekir gardıroba giren kızlarla da tek tek ilgilenecek ona da emin olabilirsiniz. Filmin sonu ise ters köşe diye tabir ettiğimiz şekilde bitirilmek istenmiş. Kim bilir belki daha iyi olanaklara sahip olsalar daha kaliteli işler çıkarabilirlerdi. Gir Şu Gardıroba isimli <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">türk erotik filmi</a> hakkında aktaracaklarımız bu kadar. Ulaşabildiğimiz tüm yerli erotik filmleri filmizle88 ekibi olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sitemizi sürekli takip etmeyi ve tavsiye etmeyi unutmayın iyi seyirler dileriz.
 • 60
 • IMDb 5.0
 • 4.768
 • 4
Kötü Kızlar (+18 Yerli Film)
İncele
Kötü Kızlar (+18 Yerli Film)
Yerli Film
Kötü Kızlar yerli erotik filmi, üç üniversite öğrencisi kızın bekar evlerinde dönen entrikaları konu alıyor. Bu sefer senaryo ve oyunculuk olarak biraz daha iyi bir film izleyeceksiniz. Ayrıca başrol kadın oyuncuların da birçok yerli erotik yıldızlara nazaran daha güzel olduklarını söyleyebiliriz. Dilek Erkoçak, Elif Yılmazol, Almula İyiyüce, Tolga Özenceci, Murat Çakarol ve Adnan Çeken filmde yer alan oyuncular. Kameramanlığını Mert Zengin'in yaptığı filmin müzik, senaryo ve yönetmenlik görevlerini de Aygün Kahraman tek başına üstlenmiş. <strong>Kötü Kızlar</strong> <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a> filminin konusu ise: Dilek, Elif ve Almula üniversitelerinde okudukları bölümü bitirmekte zorluk çekiyorlardır. Üstelik bunların üstüne maddi sıkıntılarda başlamıştır. Bakkala, kuaföre ve diğer yerlere olan borçların da günü gelince kızlar iyice daralır. Paraları barda erkeklerle birlikte yiyen kızlar para bulmak için toplantı yaptıklarında ise ortaya Dilek'den ahlaksız bir teklif atılır. Fikir borçlu oldukları kişilerle birlikte olarak para mevzusunu bir süreliğine çözüm getirmektir. Almula bu fikire sıcak baksa da Elif sevgilisi Erkan'la ciddi beraberliklerini bozmamak için hayır cevabını verir. Ama bir şekilde beyaz eşyacıya olan borcu Elif ödeyecektir. Dilek bakkalla, Almula' da kuaför Tarık ile aynı gün birlikte olmak için anlaşırlar. Elif sevgilisi Erkan'dan borç para alarak parayı karşılar. Tabii bu iyiliğini karşılıksız bırakmaz ve Erkan'a o gün harika bir seks yaşatır. Diğer odalarda ise durumlar pek farklı değildir. Dilek, bakkala olan borcunu fazlasıyla veriyordur. Bakkalda olup bitenden gayet memnundur tabii ki. Almula ise kuaförün aklını başından çoktan almıştır. Kötü Kızlar <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">türk erotik filmi</a> bu sahnelerle son bulmuyor. Elif'in sevgilisi Erkan sürpriz işlerin peşinde. Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederiz. Senaristin bakkal ve kuaför fantezilerinin yanına ihanet temasını da eklemesi sizin bol bol <em>sevişme sahnesi</em> izlemenizi sağlamış. <strong>Kötü Kızlar yerli erotik</strong> filmi hakkında aktaracaklarımız bu kadar. <strong>Filmizle88</strong> olarak sizlere film özetlerini en iyi şekilde aktarmaya devam edeceğiz iyi seyirler dileriz.
 • 70
 • IMDb 5.0
 • 4.591
 • 3
Arkadaş Aşkı (+18 Yerli Film)
İncele
Arkadaş Aşkı (+18 Yerli Film)
Yerli Film
Amatör <em>yerli erotik film</em>lere "Arkadaş Aşkı" isimli filmle devam ediyoruz. Köy yerinde geçen film, kocasını onun en yakın arkadaşıyla aldatan ahlaksız bir kadının seks hikayelerini konu almakta. Filmin +18 sahneler içerdiğini, belli bir yaşın altındakilerin bu videoyu izlemesinin sakıncalı ve yasak olduğunu belirttikten sonra  Arkadaş Aşkı'nın geniş özetine geçebiliriz. Ali ve Rasim köy yerinde zamanlarını okey oynamakla geçiren iki samimi arkadaştır. Yine kahvede geçirdikleri bir günün sonunda Ali, arkadaşı ve eşi Ayşe'yi kendilerine akşam çayına davet eder. Akşam sohbet ve çay olayından sonra Ali arkadaşı Rasim'e geceyi kendilerinde geçirmesi için ısrar eder. Gece olup herkes odasına geçtiğinde Ali ilk iş olarak Emine'ye yanaşır. Emine onunla birlikte olmak için çok niyetli olmasa da gece Ali'nin istediği gibi biter. Çift gece birlikte olurken onları kapı arasından dikizleyen gözlerden de habersizlerdir. Rasim'de yaptığı şerefsizlik yani dikizleme görevini bitirdikten sonra eşi Ayşe'ye sokulur. Sabah yine işsiz arkadaşlar kahvede toplanıp okey oynarken Rasim oyundan bahane bulup kalkar ve soluğu Ali'nin evinde alır. Ayşe eşinin evde olmadığını söylediğinde Rasim'in asıl amacı ortaya çıkar. Emine'ye aşık olmuştur ve en yakın arkadaşının eşiyle birlikte olmak ister. Emine ilk başlarda dirense de sonradan kendini Rasim'in kollarına bırakır. Daha sonra ne mi oluyor ? Bunları da izleyip göreceksiniz arkadaşlar. <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">Türk erotik filmler</a>in tutkunları bu filmi yine bir çırpıda bitirecek buna eminiz. Filmin adını aslında Namus Düşmanı koymak istedik ama orijinalliğini bozmayalım istedik. Filmde izleyeceğiniz türk erotik güzellerde şimdiye kadar eklediğimiz <strong>yerli erotik</strong> film kategorisinde ki en güzel fiziğe sahip kızlar diyebiliriz. Zaten filmin senaryosu ve oyunculukları artık bizden daha iyi biliyorsunuz. Tam bir fiyasko. Ama bu filmlerinde erotik sahneleri için de izlendiğini düşünürsek bu sefer iyi bir film seyredeceksiniz gibi duruyor. Filmin oyuncu bilgilerine bu sefer ulaşamadık. O yüzden oyuncu bilgilendirmesini bu sefer es geçiyoruz. <em>Filmizle88</em> ekibi olarak <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik</a> filmlerin yayınlamaya iyi yada kötü demeden devam edeceğiz. Sizlerde izlediğiniz filmlere en azından yorum bırakarak bizlere teşekkür edebilirsiniz. Yorum yapmaya üşenen arkadaşlar üst tarafta bulunan iki adet film oylamasına katılması bizim için kafi. Bu arada sitemize 10 saniyede üye olabilirsiniz mail onayı gerekmemekte. Üye olduğunuzda bir filmi dilerseniz favorinize ekleyip tekrar tekrar izleyebilir, dilerseniz de sonra izle diyerek istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Bu kadar laf kalabalığını okuyan tüm arkadaşlara <em>Filmizle88</em> olarak teşekkür ederiz iyi seyirler arkadaşlar.
 • 58
 • IMDb 5.0
 • 5.133
 • 3

Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz. Ayrıca dost sitemiz Kralfilm'de güncel ve gelmekte olan filmlerin bilgilerine ulaşmanız mümkündür.