1. Aşk Dönemeci – Çıplak Hizmetçi Seks İstiyor

  Aşk Dönemeci – Çıplak Hizmetçi Seks İstiyor

  720P Türkçe Dublaj

  Aslında "Yasemin'in Tatlı Aşkı" filminin 1977 yılında yeniden çekilmiş erotik komedi tarzındaki uyarlamasıdır. İki genç aşığın babaları arasında içten içe bir hasımlık söz konusudur. İki eski arkadaş olan bu inatçı ihtiyarlar birbirlerinin suratlarına karşı hep gülselerde içten içe bir fesatlık söz konusudur. Alev Sezer'in babası Muzaffer son derece cimri ve para düşkünü birisidir. Sezer'in zengin bir kızla evlenip hayatını sürdürmesini istemektedir. Muzaffer oğlunun sevgilisinin hasmının kızı olduğunu daha bilmiyordur. Kıyametin kopacağevücuda sahip genç bir kızdır. Azgın ihtiyar Muzaffer hizmetçisini temizlik yaparken izliyor hatta temizliğe sürekli gelmesi için fazladan para veriyordur. Oğluna gelince para yok ama karı kıza gelince akan paranın haddi hesabı yok ! Muzafferin yaveri Bekir ise sinsi bir planın içindedir. Muzaffer'in eski karısından kalan altınlar herkesin dilinde olduğu kadar Bekir'in de beynine yer etmiştir. Genç hizmetçi günlük temizliğini yaptıktan sonra bahçede güneşlenen Sezer'in yanına gider. Sezer sandalyede şekerleme yaparken genç kız üstündeki herşeyi çıkarır. Anadan doğma çıplak şekilde evin beyinin etrafında ilginç dans füğürleri yapar. En sonunda fazla dayanamaz ve Sezer'in üstüne atlar. Sezer ne olduğunun farkına varamadan kızı oradan uzaklaştırır. Ateşli hizmetçi evin bahçesinde çıplak şekilde koşarak gider. Bekir genç hizmetçiyi çıplak şekilde görünce fırsatı kaçırmaz. Bekir genç hizmetçiye gereken ilgi ve alakayı odasında fazlasıyla gösterir. Hizmetçi kız kendisine gösterilen cinsel ilgiden oldukça memnun şekilde güzel dakikaların keyfini çıkarır. Filmdeki ilginç sahnelerden bir tanesi ise afiştede görmüş olduğunuz kadının erotik dansı. Neden ilginç derseniz o afişteki sarışın kadının elindeki şey patlıcan ! Evet yanlış duymadınız bildiğimiz patlıcan arkadaşlar. Sarışın kadın striptiz yaparken vibratör kullanmak yerine patlıcan kullanıyor. Filmde bu anlattıklarımızdan başka bir kaç erotik sahne daha yer almakta. Bu eğlenceli yeşilçam filmini izlemenizi tavsiye ederiz.
  6.9
  ( Toplamda 27 oy verildi. )

    2.202

Background

Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    çıplak hizmetçi 22 Kasım 2017 03:31:06

  Hizmetçi sonunda istediğini buldu. 🙂

Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.