1. Ateş Parçası – Taşralı Güzel Arzu Okay

  Ateş Parçası – Taşralı Güzel Arzu Okay

  720P Türkçe Dublaj

  Katil bir pavyon sahibinin elinden kaçan güzel ve seksi sanatçı Arzu Okay'ın hayranlarının evinde geçirdiği zamanı konu alan eğlenceli bir erotik komedi filmi. Arzu Okay pavyonda şarkı söyleyen hoş ve seksi bir bayandır. O kadar güzel ve çekici bir kadındır ki hayranları tarafından ona ateş parçası lakabı takılmıştır. Bir gece Arzu'yu izlemeye gelen grup ona hayran kalmış ve bu lakabı takmıştır. Bu grup daha önce hiç evlenmemiş erkeklerden oluşmaktadır. Aralarında en genci Salih'tir. Salih yakışıklı olmasına rağmen içine kapanık gözlüklü son derece çekingen ve kibar bir gençtir. Arzu'ya daha ilk günden aşık olsa da hislerini onunla paylaşmaz. Çünkü Arzu Okay kenar mahalle diye tabir ettiğimiz yerden gelmiş, sanatçı olmasına rağmen kişiliğinden asla ödün vermemiş bir kadındır. Dobra dobra konuşmaları ve korkusuz oluşu belki de Salih'in ona açılmasını engellemektedir. Arzu patronu Ekrem'den bir fırsatını bulup kaçınca soluğu bizim bekar erkeklerin evinde alır. Ansiklopedi hazırlayan bu kibar edebiyatçılar Arzu'yu kapıda görünce şaşkınlıklarını gizleyemezler. Ekrem Arzu'yu ararken bir yandan da diğer kadınlarla gönül eğlendiriyordur. Yanında çalışan kadınların bir tanesiyle ofisinde seks yapan patron adamlarının Arzu Okay'ı bulacağından oldukça emindir. Arzu üstünü değişip yatmak için hazırlanırken Salih odaya aniden girer. Aşık olduğu kadını yarı çıplak şekilde gören Salih neye uğradığını şaşırır. Bu sahnede Arzu Okay'ın göğüslerinin iriliği ve güzelliği bir kez daha gözüküyor. İri ve dik göğüslerle karşı karşıya kalan Salih aniden odadan çıkıp merdivenlerden kaçmak isterken ayağı kayıp düşer. Tabi seksi güzelimiz bu duruma kahkahalar atarak karşılık verir. Arzu zaman geçtikçe bu tatlı gruba alışmıştır. Ansiklopedi hazırlayan bu güzel bilgili insanların kimseye zarar vermiyeceği gün gibi ortadır. Arzu ne kadar sert bir kadın gibi görünse de onunda seks yapma isteği gün geçtikçe artıyordur. O katı görünüşünün altında öpülmek,koklanmak güzel sözler duymak isteyen seksi bir kadın yatıyordur. Salih ile Arzu'nun yakınlaşması da çok sürmeden gerçekleşir. Çekingen erkek Salih'i odasında tek başına yakalayan Arzu önce onun gözlüklerini çıkarır. Usul usul dudaklarını Salih'in dudaklarına yakınlaştırır ve öper. Salih hayal ettiği kadının dudaklarını öperken bir yandan da Arzu Okay'ın kıyafetlerini çıkarır. Arzu Okay iri ve dolgun memelerini sütyeninden çıkarır. Onları öpmesi için Salih'in dudaklarına yakınlaştırır. Salih usulca Arzu'yu halıya yatırır ve sevişmeye burada devam ederler. Ateş parçası isimli bu güzel yeşilçam erotik filminin devamında neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız artık videoyu izlemeniz gerekecek. :) Arzu Okay hayranlarının çok hoşlanacağı güzel bir film.
  6.8
  ( Toplamda 210 oy verildi. )

    2.857

Background

Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Odun kütüğü 20 Kasım 2017 17:52:37

  Arzu Okay’ın sütü bozuk filmini yayınlarmısınız lütfen.

Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.