1. Balbadem – Zerrin Egelilerin kocasının büyük sırrı

  Balbadem – Zerrin Egelilerin kocasının büyük sırrı

  720P Türkçe Dublaj

  Filmin daha ilk sahnesinde Zerrin Egeliler eflatun bikinisiyle deniz kayalarının üzerinde erkeklerin başını döndürürken görülüyor. Balbadem diye tabir edilen o güzel kadın tüm seksiliğiyle güneşlenirken onu gizlice izleyen adamlar görsel şölenin tadını çıkarıyor. Zerrin Egeliler'in sevgilisi artık birlikte olup sevişmek istemektedir. Zerrin Egeliler ise böyle bir birlikteliğin ancak evlilikten sonra olacağını söyler. Kayalıkların arasında kimseye aldırış etmeden çıplak halde dolaşan kadının böyle kuralları olması da düşündürücü! Zerrin Egeliler'in sevgilisi kumar düşkünü bir adamdır. Bir gece kumarda yüklü miktarda para kaybeder ve borcunu ödeyecek parası olmadığı için sevgilisini diğer adamlara peşkeş çeker. Zerrin Egeliler ve sevgilisi ilk kez arabada bir arada olurlar. Ateşli genç kız Zerrin Egeliler daha fazla dayanamaz ve arabada seks yaparak birlikte olurlar. Daha sonra kumarbaz sevgili Zerrin ile tartışarak ayrılır. Kendini kirletilmiş hisseden kadın eve giderken gizli takipçileri tarafından alıkolunur. İki ırz düşmanı Zerrin Egeliler'e bir bodrum katında tecavüz ederler. Zerrin Egeliler tecavüze uğradığı yetmiyormuş gibi kumar borcu yüzünden peşkeş çekildiğini de öğrenince depresyona girer. Orta yaşlı doktor genç kadını bu travmadan kurtarmak için büyük çaba gösterir. Bu çaba genç kadınla doktor arasında bir yakınlaşma doğurur. Zerrin Egeliler ve doktor çok sürmeden evlenir. Doktor , Zerrin'i ilk iş olarak sekreteri Oya ve oğlu gibi gördüğü Ali ile tanıştırır. Evliliklerinin daha ilk günlerinde rüyalarında tecavüze uğradığını hatırlayan Zerrin Egeliler de cinsel istekler de tavan yapar. Ama kocası sanki onu istemiyor gibi ondan kaçıyor onunla yatakta sevişmemektedir. Doktorun oğlu Ali ise son derece çapkın bir delikanlıdır. Babasının sekreteri Oya ile havuz başında, oturma odasında hatta iş yerinde sürekli seks yapıyordur. Zerrin Egeliler artık kocasının ilgisizliğinden bıkmış mastürbasyon yapmaya bile başlamıştır. Zerrin Egeliler filmlerin de mastürbasyon sahneleri büyük ilgi gördüğünden bu sahneler eminim sizleri de etkileyecek. Filmin ilerleyen kısımlarında Ali ile Zerrin Egeliler'in ateşli seks görüntülerini de göreceksiniz. Ve en önemlisi istekli kadının kocasının neden bu şekilde davrandığını anlıyacaksınız.
  6.8
  ( Toplamda 153 oy verildi. )

    6.382

Background

Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    zerrin egeliler fanataği 27 Kasım 2017 13:21:21

  sadece zerrin egelilerin olduğu yeşilçam erotik film yayınlayan bir site varmı admin.

Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.