Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Bir Nefes Ötede (Dans La Brume 2018) Filmi

  Bir Nefes Ötede (Dans La Brume) filminin konusu: Ölümcül bir sis örtüsü Paris'in etrafını yavaşça çevrelemeye başlar. İnsanlar panik halindedir ve çözümü binaların yüksek katlarına çıkıp orada kalmakta bulurlar. Ama zamanın ilerlemesiyle birlikte elektrik, su ve içecek gibi temel ihtiyaç sıkıntıları boy gösterir. İnsanların bu felaketten kurtulması için sise karışarak şanslarını denemekten başka çareleri kalmamıştır. Bir çift ve kızları da bu felaketin tam ortasındadır. Anne ve baba, küçük kızlarının geleceği için bazı şeyleri denemeye hazırdır. Bilim kurgu tarzında ki bu felaket filmi Amerikan yapımlarından sıkılanlar için iyi bir tercih gibi duruyor.

   

  Bir Nefes Ötede Filmi Hakkında Diğer Bilgiler  • Film 27 nisan 2018 de Türkiye'de gösterime girdi.

  • Film tahmini 11,270,000 € bütçeyle çekildi.

  • Çekimlerinin çoğu Fransa'da gerçekleşen filmin bazı sahneleri Kanada'da gerçekleşmekte.

  • Fransızca ve İngilizce olarak iki ayrı dil seçeneğiyle sinema salonlarında gösterime girdi.

  • Filmizle88 olarak Bir Nefes Ötede filmi hakkında sizlere aktaracaklarımız şimdilik bu kadar. Tüm üyelerimizin ve misafirlerimizin kaliteli zaman geçirmesi dileğiyle iyi seyirler dileriz.


   
100%
  6
  0
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ferhat 30 Aralık 2018 22:09:22

  Süper film tavsiye ediyorum

Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.