1. Diktatör Helga Yabancı Erotik Filmini izle +18

  Diktatör Helga Yabancı Erotik Filmini izle +18

  720P Türkçe Dublaj

  Helga ve bir kaç liderin oluşturduğu askeri birlik grubu toplantı için buluşmuşlardır. Helga'nın kadın esirlere yaptığı işkenceler ve onları seks köleleri gibi kullanması diğer liderlerin kulağına kadar gelmiştir. Toplantıda Helga'ya bu tavrını değiştirmesi ve daha ılımlı bir davranış sergilenmesi söylenir. Helga ise kendisine yapılan bu uyarıdan hoşlanmaz. Zamanında ortalığı kasıp kavuran Adolf Hitler gibi bir diktatör olmak isteyen Helga karargahına döner dönmez işlere kaldığı yerden devam eder. Generali ile seks ihtiyacını karşılayan acımasız kadın Helga, kadın köleleri de adeta bir seks işçisi gibi çalıştırmaktadır. General ile birlikte olmak istemediği günlerde kadın esirleri yatağına alarak lezbiyen dürtülerini açığa çıkaran Helga, karargahı adeta seks işçiliğine çevirmiştir. Kadın esirler ise hayatlarından olmamak için bazen Helga'nın lezbiyen fantezilerini yerine getiriyor, bazen de karşı çıkarak acımasız şekilde kırbaçlanıyorlardır. Emri altında ki askerler de bu durumu fırsat bilip samanlıkta yada zindanlarda sayısız kadına tecavüz ediyorlardır. Kadınların bulunduğu zindanda hergün işkenceler ve tecavüzler yaşanmaktadır. Diktatör Helga, kadın kölelerine tecavüz yada işkence edilirken seyredip zevk alacak kadar aşağılık bir karaktere bürünmüştür. Ama kadın kölelerin bu düzeni devam ettirmeye fazla niyetleri yoktur. Hayatları pahasına Diktatör Helga'nın bu düzenine son vermeye kararlıdırlar ve bir araya gelip bir plan hazırlarlar. 1976 yapımı olan ve erotizmin yanında dram temasını da barındıran Diktatör Helga isimli yabancı erotik film tek parça izleme alternatifiyle izlemeniz için hazır. Eğer filmi izlemekte sorun yaşıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz ve farklı alternatiflerin sizler için eklenmesini sağlayalım.
  Diktatör Helga Yabancı Erotik Filmini izle +18 7.0 / 10 63 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 63 oy verildi. )

      5.0   4.912

Background

ÖNEMLİ!Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Samet 78 78 18 Ağustos 2018 23:05:56

  Filmin sonunda ohhhh iyi oldu diyorsunuz 🙂


Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.