ÖNEMLİ!Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dokuz Buçuk Hafta Türkçe Dublaj – Kim Basinger Erotik Filmi

    21 şubat 1986 da gösterime giren ve tüm dünyada olay yaratan film dokuz buçuk hafta türkçe dublaj olarak sizlerin izlenimine sunuluyor. Türkçe erotik film seviyorsanız sarışın afet Kim Basinger sizleri etkisine altına alacak ve filmi sonuna kadar izleyeceksiniz. Kim Basinger bu filmle tüm dünyaya kendini tanıtmayı başardı. Cüretkar sahnelerin çokluğundan dolayı filmi direk yabancı erotik film kategorisine seçtik. İzledikten sonra sizde bize hak vereceksiniz. Dokuz buçuk hafta filmi normalde dram ve duygusal olarak kategorilendirilmiş. Ama daha öncede bahsetmiş olduğumuz gibi filmde baya ateşli erotik sahneler var. Dram duygusal tarzında bir film bekleyip sürekli sevişen ve sert seks fantezileri deneyen çifti görünce şok olmanızı istemedik. Dokuz buçuk hafta filmi hakkında size kısa bir özet geçmeyi de unutmadık tabi. Ayrıca filmle ilgili son bir not düşecek olursak erotik filmlerin ustası Zalman King senaryoya katkıda bulunmuştur. Zalman King'in elinin değmesiyle de film çok ayrı bir yere gelmiş zaten her haliyle kendini belli ediyor.

    Dokuz Buçuk Hafta Filminin Konusu


    Elizabeth New Yokrk'da bir sanat galerisinde çalışan genç ve güzel sarışın bir kadındır. Hayallerinin aşkını arayan genç kadın Wallstreet sokaklarının çapkını John ile tanışır. Adamın soğuk ve esrarengiz yapısı Elizabeth'in ilgini çeker. Fazla zaman geçmeden ikili birlikte olurlar ve tam dokuz buçuk hafta süren bir seks ilişkisi yaşarlar. İkilinin birlikte olurken oynadıkları tehlikeli seks oyunları ise tehlikeli bir hal almaya başlayacaktır. Elizabeth zaman geçtikçe aradığı erkeğin John olup olmadığı konusunda çelişkiye düşmeye başlamıştır. Akıl sağlığı gitgide bozulan Elizabeth gerçek aşkını buldumu yoksa John'un seks oyuncağımı oldu ? Dokuz buçuk hafta türkçe dublaj olarak yaklaşık olarak iki saat boyunca sizlerle olacak. Sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.
58%
  42
  30
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.