ÖNEMLİ!Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Emmanuelle 5 – Sarışın Güzel Islak ve Çıplak

    Emmanuelle başrolünü oynadığı erotik bir filmin tanıtımı için geldiği film festivalinde cinsel açlığını giderecek ve ilginç olayların içinde yer alacaktır. Deniz kayalarının tepesinde çıplak şekilde sevgilisiyle sevişirken ki görünteri film festivalinde gösterilen Emmanuelle kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnundur. Güzel yıldız otel çıkışında erkek hayranlarının tacizine uğrayınca bu ilgi o kadar da cazip gelmemeye başlar. Erkek hayranlar Emmanuelle'nin üzerindeki elbiseleri parçalarlar. Hızlı adımlarla oradan uzaklaşan Emmanuelle'nin üzerinde ki sütyene kadar koparırlar. Sarışın yıldız altındaki mini eteği ve üstünde hiçbir şey olmadan göğüsleri açık şekilde kendini bir yata zar zor atar. Son abaza ise Emmanuelle'nin eteğini yırtarak alır. Emmanuelle çıplak beyaz vücuduyla hiç tanımadığı bir yatta bir adamla yanlız kalmıştır. Emmanuelle ile adam arasında çok geçmeden bir elektirik oluşur. Sarışın güzel zaten seks ihtiyacını her daim hisseden ve onu gidermeyi bir yolunu bulup başaran birisi olduğu için yatta seks kaçınılmazdır. Şanslı adam bir çok erkeğin arzuladığı Emmanuelle ile artık yatta baş başadır. Güzel kadın adamın ellerini tutar ve göğüslerine doğru götürür. Adam Emmanuelle'nin dik ve dolgun göğüslerini sıkı şekilde kavrar ve okşar. Emmanuelle adamın göğüslerini öpmesi için daha da çok yaklaşır. Emmanuelle tüm azgınlığıyla adamın üzerine çıkmış onun heryerini deli edercesine öper. Erotik film serilerinin en iyilerinden olan Emmanuelle'nin 5. sini sitemizden orjinal dilinde izleyin.
70%
  32
  14
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.