Aynur Akarsu Filmleri Bölümü
Su Perisi Elması Çıplak Güzeller Hırsızlık Peşinde
İncele
Su Perisi Elması Çıplak Güzeller Hırsızlık Peşinde
Türkçe Dublaj
Su Perisi Elması isimli yeşilçam erotik filmi 1976 yılında gösterime girmiş olup Aynur Akarsu ve Melek Görgün gibi dönemin Türk seks yıldızlarının birlikte rol aldığı enden filmlerden bir tanesidir. Kazım Kartal, Tevfik Şen, Uğur Salman, Aytekin Akkaya, Arap Celal, İhsan Gedik ve Yadigar Ejder gibi tanınmış oyuncularında yer aldığı film Su Perisi Elması ismi verilen son derece değerli bir taşın çalınmasının ardından gelişen olayları konu almaktadır.  Su Perisi Elması Yeşilçam Erotik Filminin KonusuMüzayedeye bir gün kala antikacı Musa öldürülür. Musa'yı öldüren kişi su perisi elmasını sahtesi ile değiştirir. Bu olay emniyet amirliklerince tespit edilince olayın arkasında ki kişiler araştırılmaya başlar. Tabi bu olayı sadece polisler araştırmıyordur. Çünkü bu su perisi elması için gözünü kırpmadan adam öldürecek kişiler bile mevcuttur. Aynur Akarsu su perisi elmasının çalındığını öğrenince sevgilisine onu bulması yönünde telkinde bulunur. Su perisi elması kim tarafından yada kimler tarafından çalındığı gizemini korurken gözler bir anda gazeteci Aytekin Akman'a çevrilir. Gazetesinde haber yapmak için su perisi elmasının fotoğrafını çeken Aytekin hedef adam olduğunun farkına sonradan varacaktır. Su perisi elması için dışarıdan gelen ünlü prenses Melek Görgün onun çalındığını öğrenince işler daha da kızışır. Yanında korumalarıyla hamamda köpük sefası yapan Melek Görgün bir anda kendini bir kaosun ortasında bulur. Onunla röportaj yapmak isteyen Aytekin dışarı çıkarılmak istenince korumalarla kavgaya tutuşur. Su perisi elması sadece maddi değeri için değil manevi değerinden dolayı da bir çok kişi tarafından ele geçirilmek istenmektedir. Kazım Kartal'da güzel fotomodellik yapan Türk kızlarının fotoğraflarını çekiyor fırsatını bulunca da onlardan faydalanıyordur. Yolları Aynur Akarsu ile kesişince kendisini bu karmaşanın ortasında bulur. Aynur Akarsu transparan siyah kıyafetini kullanarak Kazım'ı etkileyince ikili hararetli bir şekilde sevişmeye başlar. Kazım genç kadının beyaz vücudu ve dolgun göğüsleriyle ilgilenirken Aynur'un asıl amacını anlar. Aynur Akarsu'nun adamları tarafından alıkonulan Kazım'ın yardımına Aytekin yetişir. Aytekin de o sıralarda Melek Görgün'ün kalbini kazanmıştır. Güzel prenses ile yatak odasında gününü gün eden Aytekin su perisi elmasının kim tarafından çalındığını bulmak için türk polisine yardım ediyordur. Su Perisi Elması Erotik Filminin KünyesiYapım Yılı: 1976Yönetmen: Işık TormanSenaryo:     Işık Toraman, İhsan YüceYapımcı:     Işık TormanGörüntü Yönetmeni: Rafet ŞirinerFilmin Ar renklendirme ve seslendirmesi Ar Film tarafından yapılmıştır.    
 • 62:46
 • IMDb 5
 • 1.752
 • 3
Oniki Çılgın Kız – Seks Düşkünü Ajan Kızlar
İncele
Oniki Çılgın Kız – Seks Düşkünü Ajan Kızlar
Türkçe Dublaj
Birbirinden güzel ateşli ajan kızların yakalanması için uğraşan bir çiftin erotik hikayesi. Filmde Aynur Akarsu ve Melek Görgün gibi güzel türk seks yıldızları da boy göstermektedir. Denizde güneşlenen iki genç kızın yanına bir yat yaklaşır. Lüks yattaki adam kızları yatına davet eder. Genç kızlar bu teklifi memnuniyetle kabul ederler. Mavi bikinisiyle yattan inen güzel kadını gören Orhan (Salih Kırmızı)kızdan etkilenir. Genç kadın gece rüyasında son derece etkileyici bir seks yaşıyordur. Genç kadın rüyasında kumsalda tek başına güneşlenip çıplak halde yürüyüşler yaparken aynı zamanda da erotik dergi okuyordur. Derken kadının yanında bir adam beliriverir. Kadının sanki ihtiyaçlarını anlıyan adam etkileyici dokunuşlarla kadını baştan çıkarır. Bu güzel sahnenin devamın da ise Orhan evine arabasıyla dönmüştür. Aracından inerken arka koltukta bir kadının gizlendiğini görür. Kısa sarı saçları ve büyük mavi gözleriyle kadın korkmuş bir vaziyettedir. Orhan arabasından aniden çıkan bu güzel kadını inmisin cinmisin diye sormadan alır bir güzel evine götürür. Kısa saçlı sarışın güzel gece uyumak için girdiği yatakta Orhan'ı düşünmekten kendini alamıyordur. Siyah bir dantelli külotla yatakta uzanıp düşlere dalan kadın fazla sürmez ve Orhan'ın odasına girer. Orhan nihayet iyi niyetinin meyvesini topluyordur :) Gizemli kadın seks için ne kadar istekli olduğunu daha ilk dakikalardan belli eder. Daha fazlası için oniki çılgın kız filminin devamını izlemeniz gerekecek.
 • 42:50
 • 1.507
 • 2
Horoz Gibi Maşallah – Nur Ay Striptizcilik Performansı
İncele
Horoz Gibi Maşallah – Nur Ay Striptizcilik Performansı
Striptizci türk güzeli Nilüfer(Nur Ay) ve seksi kız kardeşlerin(Emel Aydan-Aynur Akarsu) bir sandık dolusu altının peşine düşmelerini konu alan yeşilçam erotik filmi. Nur Ay ve pavyon sahibi Oktay (Tarık Şimşek) lüks bir hayat yaşayan sevgililerdir. Oktay pavyonunda çalışan striptizci Nilüfer'e deliler gibi aşıktır. Nilüfer son derece seksi ve güzel bir türk kızı olduğu kadar parayada çok düşkündür. Para için Oktay ile birlikte olduğu çok belli olsada planları altın sandığının Yaşar(Tamer Yiğit) tarafından çalınmasıyla rengini tamamen belli edecektir. İlerleyen dakikalarda Nur Ay'ın çıplak şekilde Tamer Yiğit'in üzerine daktilosuyla çıkıp sekreterlik yapması para için fantezide sınır tanımadığını gösteriyor. Yeşilçam erotik komedi filmleri inanın şu an sinemalarda milyonlar harcanarak karşımıza çıkartılan bir çok filmden daha eğlenceli. Filmdeki komedi unsuru ise Emel Aydan ile Aynur Akarsu kız kardeşlerinin arasında kalan Tamer Yiğit ile olan sahneler. Filmde Tamer Yiğit iki rolde oynamaktadır. Birisi kibar ve nazik olan Yaşar Çokyaşar diğeri ise bıçkın delikanlı Cengiz Barut'tur. Birbirlerine tıpatıp benzeyen bu gençler hayatlarındaki yerleri değiştirerek içinden çıkılmaz bir karmaşaya da sebep olacaklardır. Filmde erotik yıldızların çıplaklığından oldukça faydalanılmış. Çünkü o zamanın seks filmleri furyasına alışkın olan halkında beklentileri o yönde.
 • 57:17
 • 1.831
 • 1
Alemin Keyfi Yerinde – Mini Etekli Seksi Hizmetçi Arzu Okay
İncele
Alemin Keyfi Yerinde – Mini Etekli Seksi Hizmetçi Arzu Okay
Türkçe Dublaj
Mini etekli seksi hizmetçi Arzu Okay ve çapkın sevgilisinin kolye hırsızlarının peşine düşmesiyle ortaya çıkan erotik komedi tarzında ki yeşilçam filmi. Emel (Arzu Okay) ve Hüsnü (Aydemir Akşbaş) evlenmek üzere olan genç bir çifttir. Emel evlerde hizmetçilik yapmakta, Hüsnü ise hayatı takmayan bulduğu ilk ortamda kumar oynayan çapkın bir adamdır. Emel mini eteğiyle evde temizlik yaparken çoğu kez evdeki erkeklerin tacizine uğramaktadır. En sonunda sadece kadınların olduğu bir evde hizmetçilik yapmaya başlar. Ev sahibi son derece zengin ve evlenmek üzere olan ateşli bir hatundur. Hüsnü sevgilisinin de yardımıyla evde verilen bir partide garsonluk yapacaktır. Ev sahibi kadın rolünde ise Aynur Akarsu var. Yeşilçam erotik filmlerin sıkı takipçilerinin çok iyi bildiği bir erotik yıldızdır. Aynur Akarsu partide çok değerli bir kolyeyi takarak biraz gösteriş yapar. Partide herşey yolunda giderken bir anda ışıklar söner. Işıklar tekrar açıldığında kolye ortadan kaybolmuştur. Suç ise Hüsnü ve Arzu Okay'ın üstüne kalır. Arzu ve Hüsnü evden bir dalavereyle kaçarlar. Hırsızlıkta suçlanan çiftin tek kurtuluşu gerçek hırsızın bulunmasıdır. Seksi hizmetçi ve sevgilisi cazibelerini kullanarak eve farklı kimliklerle girerler. Amaçları partideki hırsızın kim olduğunu bulmak için ipucu toplamaktır. Hüsnü ilk olarak küçük akli dengesi yerinde olmayan bir çocuk rolüyle eve giriş yapar. Aynur Akarsu ile eğlenceli dakikalar bile geçirir. Sahnelerin birinde Aydemir Akbaş genç kadınla yatakta oturmaktadır. Meraklı çocuk numarası yapan Hüsnü, Aynur Akarsu'ya vücuduyla ilgili bir kaç soru sorar. Hüsnü kadının ğögüslerini ve vücudunu öperek aşağıya doğru gittikçe kadın orgazm olmaya başlar. Kadın dur dedikçe Hüsnü alt tarafa doğru iner. Aynur Akarsu farkında olmadan seksin kralını yapmıştır. Arzu Okay ise partideki bir zübbeyi baştan çıkartmaya çalışıyordur."Arzu Okay filmleri"nin hayranları bu filmde bir kez daha derinden "ahh" çekecek. Çünkü güzel erotik yıldız fiziğiyle bu filmde yine ön planda. Yeşilçam erotik komedi filmlerini seviyorsanız "alemin keyfi yerinde" filmini mutlaka izleyin.
 • 74:38
 • 2.431
 • 1
Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor
İncele
Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor
Türkçe Dublaj
Aynur Akarsu kıskanç zengin sevgilisiyle kavga ettikten sonra evin ortasında sevgilisiyle soyunmuş vaziyette sevişecek kadar rahat bir karektere sahip para düşkünü bir kadındır. Zengin genç polis tarafından daha önce katil olma şüphesiyle gözaltına alınmıştır. Aynur Akarsu bunu bildiği halde evdeki sevişme sahnesinde o kadar istekli ve arzulu gözüküyor ki , seviştiği adam seri katil olsa dahi seks açlığını gidermek onun için herşeyden önde geliyor. Filmin başında katilin hayat kadınlarına karşı bir nefret beslediğini anlayacaksınız. Seri katil fahişelik yapan kadınlara önce tecavüz eder daha sonra onları öldürür. Olaya şahit olan bir kadın katille göz göze gelir. Tabi polisler gelmeden katil kadını öldürecektir. Tamer Yiğit katilin ensesinden düşmemekte kararlıdır. Aynur Akarsu'nun güvenliği için bir gece orda kalmak zorundadır. Aynur Akarsu bunu fırsat bilir ve yakışıklı komsere yakınlılık gösterir. Üzerindeki elbiseyi çıkarmak için Tamer Yiğit'ten yardım ister. Yakışıklı komser güzel kadının cazibesine dayanabilecek mi göreceğiz. Aynur Akarsu filmlerine sitemizde artık daha çok yer vermeye çalışacağız. Sıra sende yosma isimli filmi izledikten sonra lütfen yorumlarınızı belirterek sitemize destek olunuz.
 • 63:42
 • 1.368
 • 2
Bir zamanların en çok aranan yeşilçam erotik Aynur Akarsu filmleri serisine artık buradan da ulaşabilirsiniz. Üstelik tek parça kota dostu videolar
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.