1. Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor

  Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor

  720P Türkçe Dublaj

  Aynur Akarsu kıskanç zengin sevgilisiyle kavga ettikten sonra evin ortasında sevgilisiyle soyunmuş vaziyette sevişecek kadar rahat bir karektere sahip para düşkünü bir kadındır. Zengin genç polis tarafından daha önce katil olma şüphesiyle gözaltına alınmıştır. Aynur Akarsu bunu bildiği halde evdeki sevişme sahnesinde o kadar istekli ve arzulu gözüküyor ki , seviştiği adam seri katil olsa dahi seks açlığını gidermek onun için herşeyden önde geliyor. Filmin başında katilin hayat kadınlarına karşı bir nefret beslediğini anlayacaksınız. Seri katil fahişelik yapan kadınlara önce tecavüz eder daha sonra onları öldürür. Olaya şahit olan bir kadın katille göz göze gelir. Tabi polisler gelmeden katil kadını öldürecektir. Tamer Yiğit katilin ensesinden düşmemekte kararlıdır. Aynur Akarsu'nun güvenliği için bir gece orda kalmak zorundadır. Aynur Akarsu bunu fırsat bilir ve yakışıklı komsere yakınlılık gösterir. Üzerindeki elbiseyi çıkarmak için Tamer Yiğit'ten yardım ister. Yakışıklı komser güzel kadının cazibesine dayanabilecek mi göreceğiz. Aynur Akarsu filmlerine sitemizde artık daha çok yer vermeye çalışacağız. Sıra sende yosma isimli filmi izledikten sonra lütfen yorumlarınızı belirterek sitemize destek olunuz.
  Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor 7.9 / 10 20 kullanıcı oyu.
  7.9
  ( Toplamda 20 oy verildi. )

    4.608

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yosma 27 Kasım 2017 12:55:47

  Sitenizi yeni keşfettim. Güzel filmler var devamını bekleriz. Özellikle yeşilçam erotik kategorisine daha çok film koyarsanız harika olur.

 2. avatar
    Ferit 27 Aralık 2018 00:23:41

  Adminsex filmleri istiyoruz dedektiv deyil çok kötü


Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.