Brezilya Erotik Filmi
Şehvetli Kadın (+18 Film)
İncele
Şehvetli Kadın (+18 Film)
Orjinal Dil
Geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını yitiren bir kadının geçmişe dönük erotik hikayelerini konu alan Brezilya yapımı filmle karşınızdayız. Eski +18 filmlerin takipçileri için hazırladığımız filmin yapım yılı 1977. Şehvetli Kadın isimli erotik ve dram temalı filmin konusu ise: Vanessa geçirdiği bir trafik kazası sonucu hafızasını yitirir. Hastanede ani nöbetler geçiren ve geçmişinden izleri hatırlayan genç kadının yanında ise transeksüel Julia vardır. İlk bekaretini kaybettiği göl kenarı anısından, ressam olan kocasıyla geçirdiği sıkıntılara kadar herşeyi hatırlamay başlayan Vannessa, her bir kabusta daha da fazla ayrıntıları hatırlar. Şehveli Kadın yabancı erotik filmi hakkında sizlere aktaracaklarımız şimdilik bu kadar. Ayrıca son küçük bir hatırlatma da yapmadan geçmeyeceğiz. Filmizle88'e mail onaysız sadece nikinizi yazarak 10 sn gibi kısa bir zaman zarfında üye olabileceğinizi belirtmek isteriz. Nikinizi ve şifrenizi unutmamanız yeterli. Gözünüze çarpan bir erotik filmi isterseniz sonra izleyebilir yada favorilerinize ekleyip tekrarlarca izleyebilmek için Filmizle88'e mutlaka üye olun iyi seyirler dileriz.
 • 89:29
 • IMDb 5.0
 • 1.598
 • 0
Tek Silahım Seks 18 Film – Konulu Brezilya Erotik
İncele
Tek Silahım Seks 18 Film – Konulu Brezilya Erotik
Orjinal Dil
Eski Brezilya erotik filmlerinden bir tanesi olan Tek Silahım Seks ile karşınızdayız. Babasının ölümünden sorumlu olanlardan intikam almak için yemin eden genç ve güzel Marta'nın hikayesinin anlatıldığı film, senaryosuyla bizim eski yerli yapımlarımıza benziyor. Brezilya erotik filmlerine bundan sonra daha sık yer vereceğimizi belirttikten sonra Tek Silahım Seks isimli filmin konusundan sizlere biraz bahsedelim. Tek Silahım Seks 18 Filminin KonusuMarta, zengin bir şarap üreticisi olan Tiago ile yakın bir arkadaşlık kurmuştur. Doğuştan kör olan Marta, Tiago ile arkadaşlığını ilerletince onun ailesiyle tanışmak için evlerini ziyaret eder. Marta daha ilk gece Tiego'nun evli oğlu Humberto tarafından tacize uğrar. Humberto'nun kendisini taciz etmesinden memnun kalan Marta geceyi onuna birlikte geçirir. Ertesi gün olduğunda ise Tiego'nun yakın arkadaşı olan Papaz, Marta'ya kilisede tecavüz eder. Bu duruma da sessiz kalan Marta'nın neden bu şekilde davrandığı sonradan anlaşılacaktır. Tiego'nun ergenliği yeni atlatmış genç evlatlarıyla da birlikte olan Marta aile içinde adeta bir kaosa neden olmuştur. Kör kız numarası yaparak kimliğini gizleyen Marta'nın planı sonradan ortaya çıkacaktır. Babasının ölümüyle annesiyle birlikte yoksul bir hayat süren Marta'nın hedefi Tiego'nun ta kendisidir. Babasının ölmeden önceki ortağı olan Tieogo, genç kızın bu zaman ki zorlu hayatının tek nedenidir. Tek Silahım Seks +18 Brezilya Konulu Erotik FilmiKonulu erotik film izleyicilerimizin baştan sona izlerken sıkılmayacağı Tek Silahım Seks filmi, tek parça halinde Filmizle88 de izlemeniz için hazır. Filmin türkçe dublaj ve altyazılı versiyonları ne yazık ki mevcut değil. Filmlerin popülerliğine göre altyazı yada dublaj seslendirme videoları eklenmektedir. Filmin altyazı veya Türkçe dublaj versiyonlarına öncelik vermek istiyorsanız yorum yada beğeni olarak işaretleyiniz.
 • 88
 • IMDb 5,5
 • 2.863
 • 0
Ateşli İsabel +18 Yabancı Erotik
İncele
Ateşli İsabel +18 Yabancı Erotik
Türkçe Dublaj
Ateşli İsabel (1982): Türkçe seslendirmeye sahip eski erotik filmlerden bir tanesi olup izleyicisini sıkmadan ekran başında tutan ender yapımlardan bir tanesidir.  Filmin orijinal adı Isabella olup aşağıda bahsedilen içerik ile ne yazık ki alakası yoktur. Aşağıda bahsetmiş olduğum filme gelen telif hakkı uyarısı sebebiyle ilgili videoyu kaldırmak zorunda kaldık. Bizde sizleri mağdur etmemek adına sitemizin en çok rağbet gören türkçe erotik filmlerinden birisi olan Isabella'yı sunma kararı aldık.   Ateşi Isabel Türkçe Dublaj Erotik Filminin Konusuİsabel atlara ve at yarışlarına ilgili güzel ve seksi bir kadındır. Zengin kocasının zoraki sevişmeleri ve ona karşı olan ilgisinin azalması onu başka aşklara yelken açmaya zorlayacaktır. İsabel her şeye sahip olmasına rağmen özel hayatında mutsuz bir kadındır. İri göğüsleri, dolgun kalçaları ve baştan çıkartıcı yüz hatlarıyla erkekleri kendine hayran bırakan İsabel filmdeki sahnelerde sizlerin yüreğinizi hoplatacak. Çıplak vücudunu sadece bir beyaz kürk ile kaplatan sahne eminim aklınıza kazınacak. Brezilya erotik filmlerinin en ateşlilerinden olan bu yapım da başroldeki bayan oyuncuyu eminim çoğunuzu beğenecektir. İsabel her zaman takip ettiği at yarışlarından çıkarken bu sefer yanına son derece yakışıklı bir beyefendi yaklaşır. Daha önce böyle bir güzel bayanın yanında erkeği olmadan yanlız başına at yarışlarında görülmesine pek alışkın olmayan adam cesaretini toplayarak İsabel'e yaklaşır. İsabel artık kendi gibi genç ve sekse istekli olan birisiyle tanışmıştır. Bu ufak tanışma flörtü yakında aşka dönüşecektir. Kocası yaşlı olmasına rağmen paranın verdiği kuvvetten dolayı yinede tehlike arz etmektedir. Arjantin veya Brezilyalı kadınların fiziklerinden hoşlanıyorsanız zaten bu filmi hiç kaçırmayın arkadaşlar. Daha önce de brezilyalı isabel filmiyle sizlerin karşısına çıkan bu ateşli güzelin filmlerini buldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.1982 yapımı olan bu filmde İsabel'in yaşlı kocasıyla sevişirken nasıl bir ruh haline sahip olduğunu izledikten sonra bir de genç sevgilisiyle olan sevişmelerini film bitmeden mutlaka izleyiniz. Ateşli kadın uzun zaman sonra yaptığı sekste oyunculuğunu konuşturuyor ve bir kadının seksi istekli yapmak istedikten sonra bir erkeği nasıl baştan çıkarır bizlere gösteriyor.  Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Ateşli İsabel filminin full sürümüyle baş başa bırakıyor ve iyi seyirler diliyoruz. Türkçe Dublaj Erotik Film Ateşli İsabel Filminden Görüntüler
 • 56
 • IMDb 6
 • 3.548
 • 3
Brezilyalı İsabel – Kasabanın Esmer Güzeli Aşk İstiyor
İncele
Brezilyalı İsabel – Kasabanın Esmer Güzeli Aşk İstiyor
Türkçe Dublaj
Brezilyalı isabel: Yıllar sonra kasabasına geri dönen İsabel'in eski aşkıyla yeniden birleşmek için verdiği mücadeleyi konu alan ve kışkırtıcı seks sahneleriyle yüreğinizi hoplatacak güzel konulu erotik film. Brezilya erotik filmleri izlemek hoşunuza gidiyorsa başka film aramanıza gerek yok. Brezilyalı İsabel uzun siyah saçları, harika dolgun göğüsleri ve seksi bakışlarıyla erkeklerin başını döndüren güzel bir kadındır. Yıllar sonra şehir hayatını bırakıp doğduğu kasabaya geri döner. Kasabaya geri dönmesindeki sebep yıllar önce burada bıraktığı eski aşkıdır. Şehir hayatının cazibesinin gözünü kör ettiğini anlayan İsabel aşk ve seks için kasabasına dönme kararı almıştır. Brezilyalı İsabel olarak bilinen film 1970 yılında çekilmiş olup başroldeki kadının harika vücut ölçüleri ve doğal güzelliği yıllar geçmesine rağmen hala rağbet gören bir film olmayı başarmaktadır. İsabel kasabaya döndüğünde balıkçılık yapan eski sevgilisinin yanına gider. Lucas gençlik aşkını bir anda sahilde karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemez. Samimi arkadaşı Ricardo ise yıllar geçmesine rağmen gizli aşkı olan Brezilyalı İsabel'i unutamadığını onu görünce anlar. Ricardo Brezilyalı İsabel'e olan aşkını yıllar geçmesine rağmen saklı tutmuştur. En yakın arkadaşının da ona ilgisini bildiği halde ona karşı olan hislerine bir türlü engel olamamaktadır. Lucas kadının denizdeki tavırlarını görmezden gelmeye çalışırken Brezilyalı İsabel üstündeki kıyafetlerle önce denize girer. Biraz ıslandıktan sonra üstündekileri çıkarıp sahilde çıplak şekilde gezinir. Lucas daha fazla dayanamaz ve Brezilyalı isabel'in yanına gider ve ona sarılarak üstünü kapatır. Güzel kadın kasaba hayatına çabuk uyum sağlamış kuyudan su çekiyor, ev işleri yapıyor gününü kasaba kadınları gibi geçiriyordur. Lucas balık avından döndünden sonra evine girdiğinde brezilyalı isabel'i karşısında siyah bir gecelikle görür. Kadın onu baştan çıkarmak için büyük göğüslerinden birini geceliğinden dışarıya çıkarmış diğer göğsü ise transparan kısmından net bir şekilde gözüküyordur. Lucas daha fazla dayanamaz ve dudaklarına kendini bırakır. Adam bir eliyle kadının göğüsünü sıkıca kavramış diğer eliyle de kadının üzerindeki geceliği çıkarmaya çalışıyordur. Kadın o kadar istekli ve arzuludur ki Lucas dakikalar geçtikçe daha da tahrik edici şekilde ellerini kadının vücudunda gezdirir. Bu durumu dışarıdan seyreden Ricardo ellerinden kaçıp giden brezilyalı isabel için savaşmak yerine zorla sahip olmak yoluna başvuracaktır. İsabel'i rüyasında çıplak şekilde gören onunla sadece rüyalarda birlikte olan Ricardo uygun zamanı beklemektedir. Brezilyalı isabel evde sevgilisini beklerken Ricardo kapıyı çalar. Karşısında sarhoş ve bakışlarıyla ne istediğini belli eden Ricardo'yu gören kadın tecavüze uğrayacağını anlar ve eline geçirdiği bıçakla karşı koymaya çalışır. Daha sonra neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız her zaman olduğu gibi Brezilyalı isabel filminin tamamını izleyerek göreceksiniz.
 • 73:16
 • 1.834
 • 0
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.