ÖNEMLİ!Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Brezilyalı İsabel – Kasabanın Esmer Güzeli Aşk İstiyor

    Brezilyalı isabel: Yıllar sonra kasabasına geri dönen İsabel'in eski aşkıyla yeniden birleşmek için verdiği mücadeleyi konu alan ve kışkırtıcı seks sahneleriyle yüreğinizi hoplatacak güzel konulu erotik film. Brezilya erotik filmleri izlemek hoşunuza gidiyorsa başka film aramanıza gerek yok. Brezilyalı İsabel uzun siyah saçları, harika dolgun göğüsleri ve seksi bakışlarıyla erkeklerin başını döndüren güzel bir kadındır. Yıllar sonra şehir hayatını bırakıp doğduğu kasabaya geri döner. Kasabaya geri dönmesindeki sebep yıllar önce burada bıraktığı eski aşkıdır. Şehir hayatının cazibesinin gözünü kör ettiğini anlayan İsabel aşk ve seks için kasabasına dönme kararı almıştır. Brezilyalı İsabel olarak bilinen film 1970 yılında çekilmiş olup başroldeki kadının harika vücut ölçüleri ve doğal güzelliği yıllar geçmesine rağmen hala rağbet gören bir film olmayı başarmaktadır. İsabel kasabaya döndüğünde balıkçılık yapan eski sevgilisinin yanına gider. Lucas gençlik aşkını bir anda sahilde karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemez. Samimi arkadaşı Ricardo ise yıllar geçmesine rağmen gizli aşkı olan Brezilyalı İsabel'i unutamadığını onu görünce anlar. Ricardo Brezilyalı İsabel'e olan aşkını yıllar geçmesine rağmen saklı tutmuştur. En yakın arkadaşının da ona ilgisini bildiği halde ona karşı olan hislerine bir türlü engel olamamaktadır. Lucas kadının denizdeki tavırlarını görmezden gelmeye çalışırken Brezilyalı İsabel üstündeki kıyafetlerle önce denize girer. Biraz ıslandıktan sonra üstündekileri çıkarıp sahilde çıplak şekilde gezinir. Lucas daha fazla dayanamaz ve Brezilyalı isabel'in yanına gider ve ona sarılarak üstünü kapatır. Güzel kadın kasaba hayatına çabuk uyum sağlamış kuyudan su çekiyor, ev işleri yapıyor gününü kasaba kadınları gibi geçiriyordur. Lucas balık avından döndünden sonra evine girdiğinde brezilyalı isabel'i karşısında siyah bir gecelikle görür. Kadın onu baştan çıkarmak için büyük göğüslerinden birini geceliğinden dışarıya çıkarmış diğer göğsü ise transparan kısmından net bir şekilde gözüküyordur. Lucas daha fazla dayanamaz ve dudaklarına kendini bırakır. Adam bir eliyle kadının göğüsünü sıkıca kavramış diğer eliyle de kadının üzerindeki geceliği çıkarmaya çalışıyordur. Kadın o kadar istekli ve arzuludur ki Lucas dakikalar geçtikçe daha da tahrik edici şekilde ellerini kadının vücudunda gezdirir. Bu durumu dışarıdan seyreden Ricardo ellerinden kaçıp giden brezilyalı isabel için savaşmak yerine zorla sahip olmak yoluna başvuracaktır. İsabel'i rüyasında çıplak şekilde gören onunla sadece rüyalarda birlikte olan Ricardo uygun zamanı beklemektedir. Brezilyalı isabel evde sevgilisini beklerken Ricardo kapıyı çalar. Karşısında sarhoş ve bakışlarıyla ne istediğini belli eden Ricardo'yu gören kadın tecavüze uğrayacağını anlar ve eline geçirdiği bıçakla karşı koymaya çalışır. Daha sonra neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız her zaman olduğu gibi Brezilyalı isabel filminin tamamını izleyerek göreceksiniz.
69%
  29
  13
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.