1. Flock Of Dudes – Kanka Sürüsü Türkçe Dublaj izle

  Flock Of Dudes – Kanka Sürüsü Türkçe Dublaj izle

  720P Türkçe Dublaj

  Kanka sürüsü - flock of dudes türkçe dublaj filminin konusu: 30 lu yaşlarında olan dört arkadaş üniversiteden bu yana beraber yaşamaktadırlar. Üniversite hayatının verdiği dağınıklık ve vurdumduymaz hayat felsefesi bu adamlar için hala geçerlidir. Bu durum ev sahibinin çok dikkatini çekmiştir ve onları evden çıkarmak ister. Evde yapılan partiler, eğlenceler, ses, taşkınlık vb şeylerden bıkan ev sahibi onları evden çıkarmak isteyince kankalar arasında çatlaklar meydana gelir. Fikir ayrılığına varan kankalar bir araya gelecek mi yada ayrılınca işler dahada mı komik olacak kanka sürüsü türkçe dublaj filminde göreceğiz iyi seyirler

  Flock Of Dudes Türkçe Dublaj - Kanka Sürüsü izle Filmi Hakkında


  Amerikan yapımı komedi filmlerini seviyorsanız kanka sürüsü orjinal adıyla flock of dudes size göre olabilir. 30 lu yaşları geçmiş dört arkadaşın yaşam tarzlarını ve dostluklarını konu alan bir komedi filmi. Kullanıcılar tarafından fazla oylanmayan film 600 oya yakın değerlendirme yapılmış ve 5,6 lık bir puan almış. Sinemalar ve diğer film tanıtım sitelerinde ise 5,5 - 6 arası puanlarlar değerlendirilen film herkesime hitap edecek cinsten değil. Zaten filmin konusundan kimlerle izleyeceğiniz fikri oluşmuştur. Filmde Hilary karekterini ise Hilary Duff canlandırmakta. Güzel oyuncunun hayranları için eminim filmin iyi yada kötü olması farketmiyor. Son olarak filmi izleyen arkadaşlarımız Flock of dudes diğer ismiyle kanka sürüsü türkçe dublaj filmini izledikten sonra diğer üyelerimize yardımcı olmak amacıyla lütfen yorumda bulununuz iyi seyirler.
  2.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5,6   1.016

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.