1. İlk Arzular – Gizemli Adadaki Dört Kadının Cinsel Arzuları

  İlk Arzular – Gizemli Adadaki Dört Kadının Cinsel Arzuları

  720P Türkçe Dublaj

  Dört genç kız gecenin bir yarısında kaldıkları adadan sandalla kaçarlar. Uyandıklarında kendilerini ıssız bir adada bulan genç kızlar ilk cinsel deneyimlerini burada yaşayacaktır. Genç kızlar çadırlarından bir anda çıkar ve sandala binerek bulundukları yerden uzaklaşır. Çok sürmeden denizin ortasında çıkan fırtına onları bir hayli zor duruma sokacaktır. Fırtına şiddetini arttırdığın da sandal parçalanır.
  Fabri botuyla gezinirken kumsala uzanan genç sarışın güzel bir kız görür. Suni tenefüsle hayata döndürdüğü kızı küçük kulübesine götürüp yatırır. Genç kız uyandığın da çıplak halde kendini bulur. Üstündeki kıyafetler ıslandığı için çıkarılan genç kız kulübeden üzerine başka bir elbise alarak uzaklaşır. Adanın kayalıklarında gezinirken diğer iki arkadaşına tesadüfen rastlayan Sofia mutluluktan adeta havalara uçmuştur. Başlarına gelen fırtınadan nasıl kurtulduklarını bilmeyen kızlar diğer arkadaşlarını bulmak için arayışa başlar. Bir malikane de arkadaşlarını gören kızlar onun başka bir erkekle olduğunu görünce şaşkınlıklarını gizleyemezler. İlerleyen dakikalar da adam ve kadın tüllerle örtülü yataklarına geçer. Kadın çıplak vücuduyla yatağa uzanmış erkeğini tahrik edecek hareketler yapar. Adam ufak dokunuşlarla kadının bacaklarını ve göğüslerini okşamaya başlar. Küçük öpücüklerle meme uçlarına dokunuş yapan adam kadının daha da çok azmasını sağlamıştır. Kadın artık tamamen kendinden geçmiş vaziyette olacakları beklemektedir. Kızlar arkadaşlarının daha önce seks deneyimlerinin olmamasına rağmen bu denli rahat sevişmesine çok şaşırmıştır. Diğer üç kızın da ilk seks deneyimlerine filmde yer verilmektedir. Daha fazla ayrıntı vermeden sizleri filmle baş başa bırakıyoruz.
  İlk Arzular – Gizemli Adadaki Dört Kadının Cinsel Arzuları 7.6 / 10 26 kullanıcı oyu.
  7.6
  ( Toplamda 26 oy verildi. )

    5.218

Background

ÖNEMLİ!Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.