ÖNEMLİ!Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kadın Askerler Seks Görevinde – Alman Askerlerin Sevişme Kampı

    Hitler Sovyetler Birliğiyle olan savaşta erkek askerlerinin morallerinin yerine gelmesi için bazı kadınlara özel bir görev verir. Kadın askerler seks görevinde programıyla Sovyetler Birliğinin askerleri üzerindeki baskıyı kırmak amaçlanmaktadır. Alman konulu erotik film seviyorsanız kadın askerler seks görevinde filmi tam size göre. Hitlerin görevlendirdiği bir grup kadın asker kampa giriş yapar. Erkek alman askerler karşılarında bir grup güzel kadın görünce iştahları daha ilk günden kabarmıştır. Tabi erkekler onların kendileri için gönderildiği bilmemektedirler. Sarışın dolgun göğüslere sahip kadın asker çıplak şekilde kadınların sınıfına girerek doktor muayenesinden geçtiğini söyler. Film de daha ilk sahneden ne kadar kaliteli erotik sahnelerin sizi beklediğinin sinyalini veriyor. Kadın askerlerin anadan doğma şekilde sınıfta dolaşmaları yüksek görüntü kalitesiyle birleştiğinde <a href="https://www.filmizle88.net/yabanci-erotik-filmler/" title="erotik" target="_blank">erotik</a> sahneleri izlemek daha keyifli oluyor. Kadın askerler seks görevinde filmi 1973 yapımı olmasına rağmen görüntü kalitesinin bu denli üst seviyede olması biraz şaşırtıcı gerçekten. Konuyu fazla dağıtmadan kadın askerler seks görevinde filmine gelecek olursak doktorumuz genç çıtırları muayeneden tek tek geçirmeye devam etmektedir. Yakışıklı doktorumuz kadınların sağlıklı olduğu kanaatine varınca kızla görevlerine başlar. Kadınlar trenle savaş bölgelerine gönderilirken ilk icraat gerçekleşir. Alman askerlerden birisi kadınlardan birini ayartır ve trenin tuvaletinde sevişmeye başlar. Adam kadının gömleğini çıkarır ve elleriyle kadın askerin iri beyaz göğüslerini kavrar. İki eliyle kadının iri memelerini o kadar sıkmıştır ki kadın zevkten aldığı acıyla iniltiler çıkarır. O iri dolgun göğüsleri ağzıyla emmeyi de ihmal etmeyen adam işin dozajını kaçırınca kadın askerin zevk çığlıkları kadın subay tarafından farkedilir. Kadın subayın olaya el atmasıyla alman asker soluğu trenin üstünde alır. Kadın askerler seks görevinde bu şekilde kışkırtıcı sevişme sahnelerinin olduğu harika bir film. Eğer almancanız varsa eminim izlemesi daha zevkli olacak :) 1 saat 40 dakika olmasıda daha güzel. Kadın askerler seks görevinde filmini izleyen arkadaşlarımız film hakkında görüşlerini lütfen yorumlarda bildirsin. Filmdeki erotik sahnelerin ve kadın askerlerin sevişme sahneleri bir hayli fazla. Gözetim yerinde, düşmanla savaş halindeyken, subayın odasında hatta kadın kadına bile koğuşlarda seks yapıldığını izleyeceksiniz. Hitlerin kadın askerler seks görevinde programı çok iyi uygulanmış ama belliki Sovyetler Birliğini durduramamış. :)
63%
  59
  34
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Orhan 16 Mayıs 2023 23:45:07

    Büyk seven arasın tanşalım

Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.