1. Lady Godiva izle 1969 Yabancı Erotik Film

  Lady Godiva izle 1969 Yabancı Erotik Film

  720P Türkçe Dublaj

  Düşük bütçeli eski yabancı erotik film seviyorsanız Lady Godiva filmi aradığınız filmlerden bir tanesi. Atın üzerinde çıplak verdiği pozla tarihte yerini alan bu kadın bu sefer beyaz perdede karşımıza çıkıyor. Google de Lady Godiva yazarsanız ata binmiş çıplak bir kadın fotoğrafları görme ihtimaliniz bir hayli yüksek. Filmin sonunda da böyle bir sahneye hazırlıklı olun. Sarışın hafif balık etli kadınımız Lady Godiva at üzerinde sahneye giriş yaptığında ölüm düellosu sonuçlanıyor. Youtube üzerinden erotik filmlerin akıcılığını sevdiğinizi bildiğimiz için sizlere Lady Godiva yabancı erotik filmini sunuyoruz. Film hakkında diğer detaylı bilgiler aşağıda verilecektir.

  Lady Godiva Yabancı Erotik Filminin Konusu


  Lady Godiva ingiliz eşini aldatmaktadır. Tom Jones ile ilişkisi olan sarışın kadın eşi evde yokken sevgilisini eve çağırır. Yatak odasında fantezilerini gerçekleştirmek üzereyken aniden kocası içeriye girer. Silahını çekerek önce adamı daha sonra karısını öldürmek isteyen adam Tom'un elindeki şişieyi tabancaya atarak ingiliz adamı ekarte etmesiyle işin şekli değişir. Düşen silah Lady Godiva'nın önüne düşer ve ateşli kadın hiç tereddüt etmeden İngiliz eşini öldürür. Mahkemece suçlu bulunan Lady Godiva hapishaneye gitmesi gerekirken ilginç bir şekilde kadın tüccarlarının eline düşer ve gemi ile Amerikaya kaçırılır. Buradaki kadın mahkumlarla Amerika'ya gemi yolculuğu yapan kadının burada da hiç boş durmaya niyeti yoktur. Çıplak kadın mahkumlarla su altında dans ederek, kahkaha atarak cilvesini konuşturur. Gemi korsanları buradaki tutsak kadınlarla geceleri alem yapmakta ve günlerini gün etmektedir. Karaya vardıklarında tüm tutsak kadınlar Amerika'da bir geneleve satılacaktır. Çapkın Tom Jones başka kadınlarla birlikte oluyor olsa da Lady Godiva'yı unutamamaktadır. Fazla uzun sürmeden kovboyların diyarı Amerikaya gider ve sevgilisini kurtarmaya karar verir. Daha sonra gelişen olayları ve seks sahnelerini izlemek istiyorsanız videonun tamamını izlemeniz gerekecek. Bu eğlenceli yabancı erotik filmini baştan sona kadar izlediğinizde eminim memnun kalacaksınız. Lady Godiva dan sonra diğer eski erotik film serilerine devam edeceğiz iyi seyirler.

  Lady Godiva Filmi Hakkınd Diğer Bilgiler


  Ülke: Amerika Birleşik Devletleri
  Dil: ingilizce
  Yayın tarihi : 26 Mart 1970 (Batı Almanya)
  Yapım Yılı : 1969
  Yönetmen : Yönetmen: Stephen C. Apostolo
  Yazar : Stephen C. Apostolof
  Lady Godiva Oyuncuları : Marsha Ürdün, Harvey Shain, Deborah Downey, Elizabeth Knowles, James E. Myers, Meri McDonald, Liz Renay, Vincent Barbi, Mary Bauer, Johnny Ellis, Sheri Jackson, Sheri Jackson
  7.5
  ( Toplamda 20 oy verildi. )

    1.845

Background

ÖNEMLİ!Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.