1. Paylaşılamayan Kadın – Mühendis Kızın Köydeki Fantezileri

  Paylaşılamayan Kadın – Mühendis Kızın Köydeki Fantezileri

  720P Türkçe Dublaj

  Ziraat mühendisliğini bitirip köyüne babasının yanına gelen Emel Canser ile köyün yakışıklı genci Hakan Özer'in aralarında geçen ihtiraslı aşkın hikayesi paylaşılamayan kadın. Emel Canser ziraat fakültesini bitirip mühendis olduktan sonra köydeki babasının yanına gelir. Amacı burada babasına tarla işlerinde yardımcı olmaktır. Genç üvey annesi ile onun erkek kardeşi Emel'in köye yerleşmesinden hoşnut değillerdir. Emel arazileri dolaşıp fikir almak için gezerken birden ayağını incitir. Oradan geçmekte olan Hakan Özer genç kızın yardımına koşar. Daha önceden gördüğü sarışın genç kızla tanışmak için harika bir fırsat yakalamıştır. Genç çift birbirlerinden etkilenmiş olacakki ikisi de gece yataklarında birbirlerini düşünüyordur. Hakan sabah ilk iş olarak Emel'in ayağının burkulduğu yere gidip amaçsız bir şekilde gezinir. Sanki kalbine doğmuş olacak ki Emel'de boş arazide geziniyordur. Genç çiftin ateşli aşkları da bu şekilde başlar. Ama ilerleyen günlerde gerçek gün yüzüne çıkar. Aslında bu iki genç iki düşman ailenin evlatlarıdır. Ağa kızının o adamla görüşmesini yasaklar ve son sözünü söyler. Hakan son bir şans olarak annesini kız istemek için yollatsa da ağa onları evinden aşağılayarak kovar. Emel babasının tüm dayatmasına rağmen sevdiği adamla birlikte olmak için onun evine gider. Hakan başlarda çekingen olsa da Emel oldukça rahattır. Ellerini Hakan'ın cinsel organının üzerinde gezdirerek adamı daha çok tahrik eder. Hakan evin ortasında ki masanın üzerine Emel'i sırt üstü yatırır ve elbiselerini çıkarır. Genç ve güzel sevgilisi masanın üzerinde çırılçıplak şekilde kendini bekliyordur. Emel sevgilisiyle birlikte olmanın verdiği mutlulukla daha da rahat tavırlar sergiler. Ateşli çift köy evinde saatlerce sevişir. Genç aşıklar birlikte olduktan sonra ormanda gezerken üvey anne onları görür. Tabi ki soluğu ağanın yanında alır. Lafı biraz dolandırıp ağaya gazı verdikten sonra aradan çekilir. Ağa kızıyla Hakan'ı öldürmek için gitse de Hakan'ın canını almaktan son anda vazgeçer ve onları bağışlar. Herşey yoluna girdi derken ağayı karısının erkek kardeşi tabancayla vurarak öldürür. Amaçları suçu Hakan'ın üzerine yıkıp mirası sorunsuz şekilde ele geçirmektir. Nitekim Hakan suçlu bulunup cezaevine girer. Emel babasının sevgilisi tarafından öldürüldüğünün şokunu henüz üzerinden atamamıştır ki tesadüfen duyduğu bazı şeyler çıkarır. Üvey annesi ile onun erkek kardeşi aslında sevgilidirler. Geceleri ağa uyuduktan sonra birlikte oluyor ve bu oyunu senelerdir sürdürmüşlerdir. Asıl planları ağa öldükten sonra mirasın belirli bir kısmını alacak daha sonra Emel'i ortadan kaldırıp vurgunun kralını yapmaktır. Emel'in tüm olup bitenleri açığa çıkarmak için tek bir şansı vardır. O da üvey annesinin sevgilisini baştan çıkartıp herşeyi itiraf ettirmek. Emel ile üvey annesinin sevgilisinin yataktaki sevişme sahneleri yeşilçam erotik filmlerinin en iyi karelerinden. Filmde bu anlattıklarımızdan daha çok erotik sahneler yer almaktadır. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz.
  6.6
  ( Toplamda 215 oy verildi. )

    4.565

Background

Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Paylaşılamayan Kadın 21 Kasım 2017 01:24:45

  Daha çok Zerrin Egeliler filmi admin abi. Daha çok lütfen başka siteye gitmiyorum bak.

 2. avatar
    Mehmet 26 Ağustos 2018 11:44:16

  Admin şu filmlerin sansürsüz tam olanlarını bulamıyormusun buların sahnelri heo kesilmiş ben daha önce izlemiştim tam *** bu film

 3. avatar
    Ferit 23 Kasım 2018 02:47:18

  Admin şu saçma sansürleri vermeyin

Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.