1. Tatlı Angela – Genç Kız Genelevde Sevişmeyi Öğreniyor

  Tatlı Angela – Genç Kız Genelevde Sevişmeyi Öğreniyor

  720P Türkçe Dublaj

  Evlatlık verildiği ailede tecavüze uğrarken son anda kaçan Angela'nın tesadüf eseri bir geneleve düşmesini ve sonrasında olanları konu alan güzel bir italyan erotik filmi. Angela evlatlık verildiği ailesiyle küçük bir kasabada yaşayan bebek suratlı son derece güzel bir genç kızdır. Yıllar geçtikçe Angela güzelleşmiş ve dikkat çekmeye başlamıştır. Üvey babası samanlıkta Angela'ya tecavüz etmeye kalkışınca genç kızın hayatı bir anda değişir. Adam Angela'nın üstüne samanlıkta bir anda atlar ve elbisesinin ön tarafını yırtar. Kudurmuş vaziyetteki adam Angela'nın göğüslerini ağzından akan salyalarıyla ıslak ıslak öper. Angela son hamlesini yaparak üvey babasını ekarte edip oradan uzaklaşır. Yolda soylu birinin at arabasına binerek kasabayla bağlantısını temelli koparır. Soylu kadın şehirde lüks bir genelev çalıştırıyordur. Birbirinden güzel kızları olan patroniçenin bu güzel yüzlü taşralıyı elinden kaçırmaya hiç niyeti yoktur. Angela ilk gün evde diğer kızlar ve patroniçe tarafından prensesler gibi karşılanır. Patroniçenin amacı Angela'yı ürkütmeden genelevde çalıştırmaktır. Ama Angela daha seks yapmak bir yana nasıl öpüşülür onu dahi bilmiyordur. Genelevde sevişmeyi öğrenmesi için patroniçe diğer kızları Angela'nın odasına gönderir. Angela odasına gelen genç ve güzel kızların etrafını sarmasıyla şaşkınlığını gizleyemez. İlerleyen dakikalarda fahişeler, Angela'nın kıyafetlerini çıkarır ve hepsi bir yandan genç kızın vücudunun çeşitli yerlerini öpmeye başlarlar. Angela genelevde sevişmenin nasıl bir his olduğunu bir gecede anladımı bilinmez ama o dakikalarda kendinden geçtiğini çıkardığı seslerden ve orgazm olurken ki yüz ifadesinden gayet mutlu olduğunu anlayabiliyoruz. Sabah olduğunda patroniçe için artık yeni sermaye genelevde sevişmeyi öğrenmiştir. Zengin bir müşterisine bakire Angela'dan bahseden patroniçe genç kızın odasına zengin adamı yollar. Adamı karşısında gören Angela ilk başlarda bişey olmasa da ilerleyen dakikalarda zorla seks yapmak istemediğini söyler. Ama adam parasını verdiğini ve zorla da olsa seks yapmaya kararlı olduğunu kaba kuvvetini göstererek belli eder. Angela daha bir kaç gün olmadan ikinci kez tecavüze uğrama tehlikesiyle karşı karşıyadır. Tüm bunlar olup biterken genelevde ise soygun yapılmaktadır. Rosso isimli hırsız geneleve girip kahyayı etkisiz hale getirdikten sonra odalara girip seks yapan kişileri soyup diğer odalara geçiyordur. Odadan odaya hızlı şekilde girip çıkan soyguncu Rosso en sonunda Angela'nın odasına girer. Genç kadının tecavüze uğradığını anlayan hırsız diğer adamı etkisiz hale getirdikten sonra Angela'nın güzelliği karşısında da etkilenir. Rosso ile Angela peşindeki kişiler gelmeden ata binerek oradan uzaklaşır. Peki bundan sonra neler olup bitecek artık izleyip göreceksiniz. Bebek yüzlü italyan güzel Angela ile serseri Rosso'nun seks ve aşk dolu maceraları yeni başlıyor iyi seyirler.
  7.0
  ( Toplamda 62 oy verildi. )

    1.347

Background

ÖNEMLİ!Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.