1. The Bye Bye Man 1080p Türkçe Dublaj izle 2017 Korku Filmi

  The Bye Bye Man 1080p Türkçe Dublaj izle 2017 Korku Filmi

  720P Türkçe Dublaj

  2017 nin ilk korku filmlerinden olan The Bye Bye Man filminin konusu; Wisconsin’de üç üniversite öğrencisi beraber kalacakları bir ev kiralarlar. Bu ev eski ve bakımsız bir haldedir. İlerleyen günlerde ise evin içinde aksiyon dolu günler başlar. Evde tuhaf şeyler olmaya başlamıştır. Evde yaşayan üniversiteli gençler bu durumdan tedirgin olmaya başladıkça olaylar daha da ilginç bir hal almaya başlar. Bu olayların nasıl olduğundan çok kim tarafından yapıldığı önem kazanmıştır. Olaylar irdelenip arkasında kimlerin olduğu öğrenildiğinde ise üniversite öğrencileri the bye bye man isimli bir lanetin varlığından haberdar olurlar. The bye bye man ismi anıldığında ve düşünüldüğünde ortaya çıkan ve o kişileri etkisi altına alıp cinayetler işlemesine dahi sebep olan bir lanetin varlığıdır. Öğrenciler olan olaylardan kimseye bahsetmemek ve adını anmamak için çok çaba gösterselerde the bye bye man onları rahat bırakmaya hiçte niyetli değildir. Ailecek izlenilecek bir film olmadığı için çocukları ve korku filmlerinden tırsan arkadaşlarımızı başka odaya alalım ve sizleri the bye bye man filmiyle baş başa bırakalım iyi seyirler.

  The Bye Bye Man Türkçe Dublaj Filmini izlemeli miyim ?


  2017 yılında korku filmleri çok sayıda yapılsada ne yazık ki bunlardan başyapıt olacak olanı göremiyoruz. Bunlardan bir tanesi de the bye bye man filmi. 7 Temmuz 2017 de Türkiye'de gösterime giren film sinema salonlarında beklenilenden fazla ilgi gördü. Çoğu eleştirmenler film hakkında kötü yorumlarda bulunsalar da filmi internetten yada sinemada izleyenler o kadar da hayal kırıklığına uğramamış. Bunları tabi filme yapılan yorumlardan yola çıkarak söylüyoruz. Film 8 milyon dolar gibi bir bütçeyle çekilsede açılış haftasında 15 milyon dolara yakın gelir elde etti. Herhalde bu sinema severlerin korku gerilim filmlerine ne kadar hasret kaldıklarını gösteriyor. Açıkçası gerilim korku filmlerinde kalite çok düşük olduğu için filmin fragmanı ve tanıtımı iyi yapıldığı için bu kadar ilgi gördüğünü varsayıyoruz. The bye bye man filmi Amerika da 13 ocak 2017 de gösterime girdi. Ülkemizde ki gibi yaz ayını beklemedi. Amerikalılar filmi pek beğenmedi ama bizlerin beğendiği ve tavsiye ettiği kesin. Sinemalar sitesinden 7 ye yakın puan almış. Yorumların çoğu da hep beğenildiği yönünde. Lafı çok fazla uzatmadan sizleri the bye bye man filmiyle başbaşa bırakıyoruz iyi seyirler.
  5.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      5,1   206

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.