Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Time Trap Filmi (Synkhole 2017)

  Time Trap (Synkhole 2017), bir grup öğrencinin zamanın yeryüzünden farklı işlediği bir mağarayı keşfetmesi sonucu gelişen olayları konu alıyor. Düzenlenen bir araştırma gezisinde sevilen arkeolog profesör yolunu kaybedip kaybolmuştur. Bu olayın öğrenilmesiyle beraber profesörün öğrencileri bir arada toplanıp onun kaybolduğu bölgede arama kurtarma çalışmaları yapmaya başlarlar. Arama sırasında öğrencilerin yolu karanlık ve ürkütücü bir mağaraya doğru ilerler. Sevilen hocanın içeride olduğunu düşünüp mağaranın karanlık ve puslu olduğuna aldırmayıp içeriye girip onu aramaya başlarlar. Ancak içeriye girdikleri anda garip olaylar baş göstermeye başlar. Labirent gibi mağarada kendi yollarını da kaybedip çıkış yolunu unuturlar. Artık çok geç olmadan çıkış yolunu bulmak zorundadırlar çünkü yiyecek ve su gibi erzakları bitmek üzeredir.
63%
  5
  3
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yobazkull 5 Şubat 2019 02:05:39

  Iste tam da benim tarzima hitab eden bir tur.tesekkurler.

 2. avatar
    şiki şiki baba 20 Mart 2019 14:03:49

  Bayılıyorum bu zaman döngülü filmlere.

 3. avatar
    mete 26 Nisan 2019 17:40:21

  bu fil wondermowenden 3 kat daha iyi.kesinlikle izlenmeli. ilk zamanlar sıkıcı sonra zaman geçtikçe heyecanlı ufuk açıcı oluyor.

Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.