Filmi başlatmak için video oynatıcının içindeki şeffaf play(başlat) tuşuna basmaya çalışınız. Bu play tuşu tam ortada yer ALMIYOR. Sürekli değişkenlik göstermektedir. Doğru yere tıkladığınızda ortada "mavi renk play" tuşu aktif olacaktır. Video oynatıcının herhangi bir yerine rastgele basarsanız film başlamayacaktır. 

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yatak Hikayemiz – Zerrin Egeliler Pansiyonda Sevgilisini Aldatıyor

  Yakışıklı ve evli roman yazarı Bülent Kayabaş'ın pansiyonda yeni tanıştığı Zerrin Egeliler ile aralarındaki seks etkileşimini konu alan dram-erotik tarzında bir yeşilçam klasiğinden bahsedeceğiz sizlere bugün. Bülent'in güzel bir karısı ve mutlu bir seks hayatı vardır. Ama Bülent artık bir çocuk sahibi olmak istemektedir. Süsüne ve vücuduna önem gösteren sosyete karısı ise vücudunun çekiciliği bozulmasın diye çocuk istememektedir. Bunu da utanmadan kocasına yatakta alenen söyler. Bülent kaynanasının ve karısının dırdırlarından, kaprislerinden kaçmak için evi terk eder. Huzur pansiyonu isimli pansiyona yerleşir. Bu pansiyonda Leyla(Zerrin Egeliler) isimli genç, iri kalçalı, dolgun göğüslü 25 yaşında olmasına rağmen daha olgun gösteren bir kadın da vardır. İkilinin yolları çok geçmeden kesişecektir. Bülent pansiyonda yanlız kalarak yarım kalan romanlarını tamamlamak istemektedir. Ama asıl bomba bu pansiyonda yaşadıklarıyla olacak ve yatak hikayemiz diye bir roman dahi yazacaktır. Pansiyon seks ve fuhuş açısından çok elverişli bir mekandır. Pansiyon sahibi alenen ortada herkesin gözü önünde yapılan hemen hemen hergün duyulan seks çığlıklarına kulak tıkamakta "herkes nasıl isterse öyle yaşar" felsefesini benimseyen geniş mezhepli bir kadındır. Bülent romanını yazarken yan odadan bir kadının inlemelerini işitir. Kapıyı açık bırakan gençler pansiyondaki herkesin göreceği şekilde sevişmektedirler. Adam sevgilisinin göğüslerini sıkı sıkı kavrıyor, dudakları bir vakum görevini yerine getirirek kız arkadaşının dudaklarına yapışır şekilde seks yapmaktadır. Bülent bu güzel görüntüleri sanki tv izler gibi izlemekte bir yandan da ah çekmektedir. Zerrin bir gece odaları karıştırıp roman yazarı Bülent'in odasına girip orada yatar. Pansiyon sahibi kadın Leyla'yı odasına götürür. Ertesi akşam Bülent ve Leyla(Zerrin Egeliler) pansiyonda karşılaşır. Zerrin, Bülent'e "neden yatmadınız?" sorusunu yöneltince kıvrak zekalı roman yazarımız " odaları karıştırmamanız için" gibi espirili bir cevabı yapıştırdıktan saniyeler sonra ateşli çiftin dudakları birleşir. İlerleyen günlerde çift su kenarında harika bir piknik yapılacak bir yerde de seks yaparlar. Bülent Kayabaş'ın özellikle Zerrin Egeliler'i agaca yaslayıp heryerini tatlı sert şekilde okşaması ve öpmesi izlenilecek erotik sahnelerin başında geliyor. Zerrin Egeliler filmlerinden alışkın olduğumuz müthiş seks-sevişme sahneleri bu filmde de karşınıza bol bol çıkmasa da yine de sizlerin gözünüzün pasını silecek bir kaç erotik sahne bulunuyor. Peki bu kadar güzel giden bir ilişki Zerrin Egeliler'in başka bir erkekle yatarak neden sonuçlanır bunu da filmi izleyip göreceksiniz.
    Kategori:
57%
  67
  50
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Zerrinci 26 Kasım 2017 18:59:31

  Bir filmi kaç kez izledim sayısını bile hatırlamıyorum ama hala tekrar tekrar izliyorum.

 2. avatar
    Tarzan055 14 Mart 2020 05:54:27

  Filmler açılmıyor , yardımcı olurmusunuz
  ( Error Code : 102 630 ) yazıyor
  Nedir bu Problem
  Lütfen yardım edin bizde seyredelim !

Sitemiz bulunan film fragmanları ve videolar Youtube, Yahoo, Vk, Twitter vb. sitelere eklenip paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmizle88 sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.